PDA

View Full Version : Reclamatie TheBux



XXXTENTACION
25-11-2018, 07:28 PM
Nick-ul tau: XXXTENTACION
Nick-ul reclamat: TheBux
Mapa: fy_snow
Data si ora: 25/11/2018 19:20-19:25
Motiv: Ban aiurea
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Mi a dat ban 30 min ..dar nu stiu motivul .. gen in momentul ala nu facusem camp nimic .. doar a murit dintr un he si pac ban .. nici macar nu mi a scris corect motivul la ban ... ban petru "motiv" bravo ma...

wGods | Toxic
25-11-2018, 08:54 PM
O fi īncurcat ordinea īn comandă, se mai īntāmplă. Īl așteptăm să se pronunțe la reclamație, īn ce privește motivul.

TheBux
26-11-2018, 04:11 PM
Scuze graseala mea ca nu am facut screen dar injuraturile adresate jucătorilor si mie nu iti aduci aminte tiam dat gag de 5 ori si tot continuai sa injuri!

Guvidut
26-11-2018, 06:43 PM
Scuzati-ma ca ma bag ,dar mie mi se pare ceva normal din moment ce a insistat cu injuraturi si cu camp e ok ban-ul , daca el pretinde ca ia dat degeaba de ce nu a facut demo sau niste dovezi clare nu alea , prin urmare reclamatie puerila.

TheBux
26-11-2018, 07:46 PM
Scuze graseala mea ca nu am facut screen dar injuraturile adresate jucătorilor si mie nu iti aduci aminte tiam dat gag de 5 ori si tot continuai sa injuri!

,,Scuze graseala mea ca nu am facut screen ,, ce am zis aici !

Andrei5345
26-11-2018, 11:00 PM
Nu e prima data cand injura am si eu dovezi cand injura !

--------------- Added after 7 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
26-11-2018, 11:42 PM
Reclamație puerilă , mulțumește-te că ai primit ban doar 30min , dacă vorbeai așa de față cu mine , primeai cāteva ore bune .
:locked: