PDA

View Full Version : Cerere avatar AngeL



~TraNda~
22-11-2018, 09:07 PM
Tip(avatar, banner, semnatura, wallpaper, logo): Avatar
Dimensiune(Facebook, twitter, youtube, etc.): pentru forum
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): nu am
Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render): abstract
Text: niciun text
Culoare: va descurcati voi
Font(daca aveti vreo preferinta, ex: fire, horror, sci-fi, comic, old school, modern, graffiti, etc.): -
Alte detalii: Vreau o poza cu un inger, in genul celui pe care il am acum la avatar, dar care fumeaza un cui (pai, splif, joint, hamei, ciocolata, maria, iarba sau cum il mai stiti voi ca denumire :)) ).

Blue01
22-11-2018, 09:41 PM
Daca vrei iti fac poza asta care o ai cu lucrurile specificate mai sus, doar sa o pui pe imgur

Sweat
23-11-2018, 12:33 AM
N-ai nici o pretentie... O sa incerc sa ti-o fac maine.

~TraNda~
23-11-2018, 12:50 AM
N-ai nici o pretentie... O sa incerc sa ti-o fac maine.

Hai ca ai meritat un UP pentru poza facut serverului de dr. E o provocare, stiu ca poti s-o faci :)) :> .


Daca vrei iti fac poza asta care o ai cu lucrurile specificate mai sus, doar sa o pui pe imgur
Tocmai, ca nu mai vreau poza asta :D .

Sweat
23-11-2018, 08:10 AM
[QUOTE=~AngeL~;220353]Hai ca ai meritat un UP pentru poza facut serverului de dr. E o provocare, stiu ca poti s-o faci :)) :> .

Mda... Owner ma faci pe asta.

Sweat
23-11-2018, 07:50 PM
~AngeL~
Mda... mi-ai dat acum de m-i sa dus toata imaginatia....
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Blue01
23-11-2018, 08:37 PM
~AngeL~
Mda... mi-ai dat acum de m-i sa dus toata imaginatia....
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sincer fara suparare dar nu ti-a iesit, in plus el a cerut niste droguri, acele droguri nu sunt asta inseamna ca le-ai consumat pe toate, wtf? Acum serios, e smekera dar nh arata bine ca avatar pe forum

Sweat
23-11-2018, 09:24 PM
Sincer fara suparare dar nu ti-a iesit, in plus el a cerut niste droguri, acele droguri nu sunt asta inseamna ca le-ai consumat pe toate, wtf? Acum serios, e smekera dar nh arata bine ca avatar pe forum

Nah, hai sa iti explic ceva... ce a cerut el nu e ceva ce pot sa fac de la 0... imi trebuie o poza, un start, mda ! hai sa o vedem si pe a ta...
Am mentionat si mai sus ca nu mi-a venit nimic in minte cu ce a vrut...

~TraNda~
24-11-2018, 10:28 AM
Am gasit o poza care duce spre ceea ce voiam eu.
Multumesc pentru efortul depus!
:locked: