PDA

View Full Version : reclamatie jderul



Prototipe
20-11-2018, 07:39 PM
NICK: Prototipe
VARSTA: 17 ani
DATA SI ORA: 20.11 in jur de ora 12-13
IP: 93.114.73.137
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: jderul
MOTIVUL: schimba numele si iese dupa ce face dead sau isi da slay cand ramane ultimul om. Si in plus in seara asta erau pe server doar el si un prieten de-al meu care se bagase la spectator sa mearga pana la baie, iar intre timp jderul la bagat in joc si facea kill-uri pe el.
DOVADA:
--------------- Added after 4 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

am dat edit pentru ca nu sau pus pozele prima data

jderull
20-11-2018, 07:55 PM
Acea dovada care ai pus-o tu cu schimbarea numelui e veche īnainte sa am reclamație de la isw, vino și tu cu o dovada credibila, și cu vocabularul mai ușor,
DOVADA limbajul tău <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
20-11-2018, 07:55 PM
Da, stim de nesimtirea lui jderull in privinta jocului. Nu stie sa piarda, nu stie sa faca deaduri, e ofticos daca nu e in top15 s.a.m.d. Insa nu vad dovada cu faptul ca l-a mutat pe hotz inapoi in joc sa faca killuri pe el.
Am zis de multe ori ca jderull merita sa fie sanctionat pentru asa zisul lui "fair-play" pe care nu-l are :)) .

Jderule, daca ma prinzi pe server si faci faza asta cu mine ai ban ;) .

jderull
20-11-2018, 07:59 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> limbajul celor 2

Sweat
20-11-2018, 08:00 PM
Eu nu inteleg nimic din acele ss, dar in fine...

iSwearSheWas18 :O
20-11-2018, 08:01 PM
1.Wick poate verifica consola daca este de azi sau nu.
2.Daca e de azi atunci chiar e de ... adica dupa 2 reclmatii tot sa nu te inveti ..
3. In fine oricum si tu si hotz va schimbati numele cand e sa va luati death sau da ti rr, v a inebunit rank ul pe toti ^^

Prototipe
20-11-2018, 08:03 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Se vede foarte bine aici cand am facut pozele, stii foarte bine ce ai facut si mai si miniti pe deasupra. In privinta limbajului meu, trebuia sa ma sanctionezi atunci cum trebuia, pentru asta ai admin nu sa bagi playeri de la spec sa faci kill-uri pe ei

Treaba cu bagatul la joc, wicked e singurul care poate sa verifice treaba asta. Oricum se vede foarte bine ca iti place sa minti, cum ai mintit ca pozele asa poti sa minti si in privinta asta

wGods | Toxic
20-11-2018, 08:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Sweat
20-11-2018, 08:17 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> limbajul celor 2

Nu īmpinge la disperare un inamic hăituit. ~Sun Tzu~ - arta razboiului.

miculhoTz
20-11-2018, 08:26 PM
Dovezile care au fost aduse impotriva lui Jderull eu cred ca sunt destul de clare !
Suntem constienti amandoi de limbajul pe care l-am avut , trebuia sa fim sanctionati , odata ce am facut asta imi asum si am facut-o din motive clare .
Dar din cauza unor admni care nici macar nu respecta regulamentul si nu joaca corect , server-ul are de suferit !

~TraNda~
20-11-2018, 08:36 PM
Dovezile care au fost aduse impotriva lui Jderull eu cred ca sunt destul de clare !
Suntem constienti amandoi de limbajul pe care l-am avut , trebuia sa fim sanctionati , odata ce am facut asta imi asum si am facut-o din motive clare .
Dar din cauza unor admni care nici macar nu respecta regulamentul si nu joaca corect , server-ul are de suferit !

Yas, yas, total de acord. insa eu nu vad ca ai fost spec iar apoi adminul a aplicat comanda amx_ct sau amx_t <nick>.
Cel putin intr-o poza trebuia sa scrie "Adminul Jderull l-a transferat pe Micul Hotz la ct/t"

Daca eu sunt prea chior si in alea doua poze se vede acest lucru.. imi cer scuze :)) .

Prototipe
20-11-2018, 08:51 PM
Am spus foarte clar ca nu am nici o dovada in privinta asta si singurul care poate sa verifice e wick, in poze se vede altceva si nu are nici o legatura cu ce ai spus tu aici

jderull
20-11-2018, 10:01 PM
Vam avertizat de "N" ori limbajul și vam dat gag dar ați dat "Rr" sau ați ieșit și īntrat iar pe server și iar ați continuat cu astfel de comportament, dovada
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Prototipe
20-11-2018, 10:49 PM
Vam avertizat de "N" ori limbajul și vam dat gag dar ați dat "Rr" sau ați ieșit și īntrat iar pe server și iar ați continuat cu astfel de comportament, dovada
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ai pus 100 de poze cu limbajul, ti am spus si repet ne asumam amandoi, stim foarte bine cum am vorbit, e vina ta ca nu ne-ai sanctionat atunci, ne poti sanctiona si acum nu ma deranjeaza cu absolut nimic.
Eu cred ca nu are nici o importanta comportamentul nostru cu reclamatia pe care am facuto eu, sunt 2 subiecte total diferite.
Nu e prima reclamatie pe care o ai pentru ca iti schimbi nick-ul cand faci dead, am adus dovezi foarte clare, am demonstrat ca poza e de azi si nu cum ai mintit tu ca e veche.

Sweat
20-11-2018, 11:18 PM
Observati ca sunteti penibili... Nu, nu ati observat de tot continuati. Da-ti dovada ca aveti varsta care precizati ca o aveti. Si nu cred ca sunt singurul din staff care vede acest lucru, va certati ca copii.
Jderule, ai postat aceiasi imagine de cateva ori la rand in ambele reclamatii de mai multe ori... serios a devenit stupid deja. Nu pot / Nu puteti sa va alegeti verdictul, wick poate. In fine, incetati cu reply-uri inutile...

wGods | Toxic
20-11-2018, 11:23 PM
Gāndiți-vă la o sancțiune pentru cei care īși mai schimbă numele īn timpul jocului, și o puteți propune pentru a fi adăugată īn regulament.

iSwearSheWas18 :O
21-11-2018, 01:42 PM
1.Reclamatia este adresata jderlui .
2.Nu trebuie sa postezi de 100 de ori aceleasi poze jderule pe care le ai postat si in reclamatia ta facuta lor -,-.
3.A cata reclamatie pentru jder este? N a trecut nici macar o Luna de la ultima :|.
4.Sincer,nu I pot sari in cap hotzului sau sa bagi sanctiuni unui player sa nu si schimbe numele cand ramane last atata timp cat un admin care a fost deja sactionat deja pentru asta continua sa o faca :| .
5.Ma intreb de cate warnu-ri / reclamatii / downgradu-ri are nevoie jder sa invete sa respecte regulamentul ^_^.

-WickedSick-
21-11-2018, 05:15 PM
@jderull: O sa ramai la slot pentru chestiile astea fiindca mi-se pare absurd sa nu ai pic de fair-play fata de ceilalti jucatori.
Nu inteleg de ce dracu iti bati capul atat cu /top15 cand defapt topul real al server-ului este asta: <b>You have to register to ba able to see this link</b> de aici , top-ul de pe server e egal cu 0 , se poate reseta oricand , in schimb ala ramane permanent .
M-am saturat de chestiilea astea , o sa ramai la slot pana consider eu ca te-ai indreptat si joci corect , si esti corect atat cu tine , cat si cu ceilalti de pe server.
Si nu care cumva sa incerci sa faci vreo retragere , fiindca n-o sa te intorci aici prea curand.
:locked: