PDA

View Full Version : Reclamatie



jderull
20-11-2018, 06:49 PM
NICK: Jderull
VARSTA: 22
DATA SI ORA: astăzi după amiaza
NUMELE micul hoTz și prototipe
MOTIVUL: un vocabular dezgustabil
DOVADA, am primit de la un jucător aceste dovezi pe care le voi lăsa mai jos
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Acesta dovada e la adresa mea <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

iSwearSheWas18 :O
20-11-2018, 07:33 PM
Da am vazut asta si in seara ,m a jignit si pe mine ,m am abtinut sa nu i dau un ban pe timp :)))) pentru ca nu e prima data cand ma injura dar credeam ca are ceva cu mine ,vad ca are cu toti aparent ,eu as fi pro la un ban asa de o saptamana sincer.

Ps prototipe si hotz sunt cei mai buni prieteni ,deci e de asteptat :)))

Sweat
20-11-2018, 07:40 PM
:pro: Pentru ban permanent, au un tupeu incredibil si un limbaj cu care nimeni nu ii poate crede ca au varsta trecuta de 18 ani, am fost injurat si facut incompetent pentru ca i-am cerut wg... nu sunt copii, asa precizeaza ei... Si in plus noi staff-ul nu trebuie sa ii invatam cum sa vorbeasca, swear a luat down pentru niste exprimari care in practic nu sunt jigniri.... iar toti acesti "baieti mari" injura si isi bate joc de toti si orice. Innacceptabil.

Prototipe
20-11-2018, 07:41 PM
Stii foarte bine de ce te injura, s-a bagat la spectator sa mearga pana la baie si tu intre timp l-ai bagat la joc si faceai kill-uri pe el. Ti se pare normal ca admin sa faci treaba asta? Cum ai vrea sa te mai respecte playeri?

Sweat
20-11-2018, 07:46 PM
Stii foarte bine de ce te injura, s-a bagat la spectator sa mearga pana la baie si tu intre timp l-ai bagat la joc si faceai kill-uri pe el. Ti se pare normal ca admin sa faci treaba asta? Cum ai vrea sa te mai respecte playeri?

Ai o dovada pentru aceasta acuzatie ? Poate ma ajuti sa im schimb parerea.

iSwearSheWas18 :O
20-11-2018, 07:47 PM
Stii foarte bine de ce te injura, s-a bagat la spectator sa mearga pana la baie si tu intre timp l-ai bagat la joc si faceai kill-uri pe el. Ti se pare normal ca admin sa faci treaba asta? Cum ai vrea sa te mai respecte playeri?

Nu i iau apararea jderului dar de cele mai multe ori dupa ce mori si te pui spectator cu comanda /spec ,ramai tot ct.
I am zis lui hotz sa se uite in consola ca iti apare sigur daca te a pus sau nu un admin spectator ^_^.

PS <<Azazel>> e prea mult bai un ban permanent :)))

Prototipe
20-11-2018, 07:48 PM
Ai o dovada pentru aceasta acuzatie ? Poate ma ajuti sa im schimb parerea.

nu am nici o dovata , nu avea de unde sa stie sa faca demo chiar atunci, Doar daca s-ar uita wicked sa vada cum a fost treaba

~TraNda~
20-11-2018, 07:52 PM
Stai sa inteleg.. Aia doi un grad pe server?

wGods | Toxic
20-11-2018, 07:57 PM
Nu īnțeleg de ce faceți reclamație, din moment ce aveți acces la comenzi?! Pentru limbaj trivial se poate da ban pe timp, īn nici un caz permanent.
:pro: ban temporar, nu i prima dată cānd are astfel de ieșiri.

Sweat
20-11-2018, 08:01 PM
Stai sa inteleg.. Aia doi un grad pe server?

Nu.

~TraNda~
20-11-2018, 08:29 PM
Si atunci, de ce dreacu nu le-ai dat un ban pe timp jderule? Pentru ce ai admin? .. :|

-WickedSick-
21-11-2018, 05:06 PM
Atat micul hotz cat si prototype vor avea un ban temporar pe server de 3 zile pentru limbaj inadecvat !
Alta data sa invatati sa vorbiti frumos.
ps: micul hotz , de ce a avut noroc jderull ca s-a retras cineva din comunitate ca altfel era "pa" demult , m-ai facut curios , cine-i acea persoana?
:locked: