PDA

View Full Version : Propunere Server SaMp 50/50



veber
20-11-2018, 01:08 AM
Buna si va rog sa ma scuzati de topic nustiam unde sa-l public si am decis sa il postez aici !
Am vazut ca pe unele servere de cs 1.6 din comunitatea respectiva apare reclama aceasta
"
* NEWS: Cautam scripteri SAMP. Oferim servere gratuite de SAMP (50 sloturi, port 7777)
Si am vazut ca aveti 4 sau 5 servere de SaMp in comunitate din care doar 1 functioneaza si e GameMode luat de pe net si editat , si playeri 0 din cauza buggurilor de pe server'

-Asa ca m-am gandit sa vad daca se ofera hosting samp free , bine inteles raman cu el in comunitate dar diferenta e ca eu am GM original facut de mine ca sunt scripter samp de 6 ani , am playeri mei serveru se va popula rapid , si toti cei care vor anumite functi , isi vor face cont pe Comunitate si vor face o mica cerere de functia care si-o doresc
Astept un raspund

Tiger
20-11-2018, 07:21 PM
Inca se mai ofera servere de samp celor activi pe sectiunea de samp. Singura problema pentru moment e dedicatul care a primit un upgrade recent si panoul de comanda nu merge cum trebuie.

veber
20-11-2018, 11:27 PM
Nici-o problema tiger , cand termini cu panoul poti sa ma anunti ca eu intru in fiecare zi pe comunitate