PDA

View Full Version : Retragere



-=Christian=-
09-11-2018, 12:07 AM
USERNAME: « Cristi »
DURATA: Pe o perioada nedeterminata.
MOTIV: Probabil ati observat activitatea mea din ultimul timp, atat pe forum cat si pe servere, de aceea am ajuns la concluzia ca a venit timpul sa ma retrag, in locul meu poate venii cineva cu mai multa activitate si care se poate ocupa mai bine decat as face-o eu. Pe langa asta, sincer, nu mai am acea bucurie de a mai admina sau administra ca si in anii trecuti, daca inainte o faceam din placere, acum o fac mai mult din obligatie. Nu mai am nimic de castigat sau de pierdut.
MENTIUNI: Ma bucur ca am putut face parte din aceasta comunitate, a fost o experienta minunata. Va doresc multa bafta.

~TraNda~
09-11-2018, 09:30 AM
Il vezi cumva pe Wick ca mai are aceeasi activitate? Nu, si totusi se ocupa cand are timp.
Ma vezi cumva pe mine ca mai am aceeasi activitate? Nu, si totusi ma ocup cand am timp.
Iar exemplele pot continua.
:contra:

Sweat
09-11-2018, 05:52 PM
Bye bro, good luck !

wGods | Toxic
09-11-2018, 09:05 PM
E normal să nu ai timp cum aveai īnainte, pānă la urmă suntem activi după cum avem timp liber.
Nu trebuie să-ți ia nimeni locul, nici nu are cine. Dacă te gāndești că furien are nevoie de cineva mai activ, puteți căuta un om potrivit care să va ajute, avānd in vedere că nici Wick nu are suficient timp. Eu zic că asta e soluția...

~Life~
10-11-2018, 09:22 AM
Baftă :(

WarGods | KGB
10-11-2018, 06:24 PM
Il vezi cumva pe Wick ca mai are aceeasi activitate? Nu, si totusi se ocupa cand are timp.
Ma vezi cumva pe mine ca mai am aceeasi activitate? Nu, si totusi ma ocup cand am timp.
Iar exemplele pot continua.
:contra:

Cand avem timp,e bine si asa,decat deloc.
Mai ramai ,cand ai timp , faci ce poti! Succes ,anyway!! :D Moshu te saluta!