PDA

View Full Version : cerere unban



jderull
01-11-2018, 09:10 PM
NUME: jderull
IP: nul stiu
VARSTA:22
ID DE STEAM nu am
DATA: in aceasta seara
ORA: n aceasta seara in jur de ora 18 :30 nustiu exact
HARTA: nustiu exact nu prea cunosc hartile
ADMIN: WarGods | KGB
MOTIV: mi sa dat link sa descarc sai dau scan si nu a asteptat scanarea sa termin si mia dat ban fara sa astepte rezultatul scanarii
DOVEZI nu am :((

WarGods | KGB
01-11-2018, 09:23 PM
925924

:contra: unban!
Ce iti mai place "shaorma" si tie...
Cand am intrat pe server,imediat am intrat spec . direct pe tine a ales serverul .
Surpriza ,ce frumos ai jucat,dar ,cu aim!
Nici nu ai vrut sa mai joci,cand ti-ai dat seama ca sunt on...
Te-am pus spectator,ti-am dat link WCD,in secunda 2 ,ai iesit din joc,Tiger sau WickedSick v-a comfirma ca ai iesit din loguri.
Dovezi nu am ,e.demo.
Astept decizia finala,dupa pronuntarea celorlalti admini!

wGods | Toxic
01-11-2018, 09:44 PM
KGB, nu mi se deschid printurile tale.


In tabela de rapoarte wCD nu apari si nici in log-urile de eroare, ca atare se poate considera ca nu ai facut nicio scanare.

Ai 22 de ani si inca minti precum la gradinita, macar asumati greselile si recunoaste, ai macar putina demnitate...

Nu poți nega asta.

:contra: unban

WarGods | KGB
02-11-2018, 01:15 AM
jderull de ce minti ca ai facut scan? unde e reportul la scanul tau ? :D

jderull
02-11-2018, 09:49 AM
Am descarcat linkul și cānd sa dau scan miai dat ban direct fără sa termin scan și sa vezi rezultatul

WarGods | KGB
03-11-2018, 01:57 AM
ce minciuna ,deci ai descarcat , iar cand sa dai scan??? hopa ti-a aparut ban pe desktop? :D :D :))) nu ai mai putut da scan ??? de la ban??? :D :)))))
Va rog inchide-ti acest subiect ,in care sunt 90% minciuni din cele spuse de jderull .!!

Tiger
03-11-2018, 10:23 AM
In tabela de rapoarte wCD nu apari si nici in log-urile de eroare, ca atare se poate considera ca nu ai facut nicio scanare.

Ai 22 de ani si inca minti precum la gradinita, macar asumati greselile si recunoaste, ai macar putina demnitate...

-WickedSick-
03-11-2018, 03:55 PM
In tabela de rapoarte wCD nu apari si nici in log-urile de eroare, ca atare se poate considera ca nu ai facut nicio scanare.

Ai 22 de ani si inca minti precum la gradinita, macar asumati greselile si recunoaste, ai macar putina demnitate...

Ban-ul rămāne.
:locked: