PDA

View Full Version : Cerere Elev



~Life~
27-10-2018, 05:53 PM
Nick: ~Life~
Id facebook/skype: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 14 ani
Pe ce server esti admin?: Pe niciun server.

EDIT : In caz ca este nevoie va pot spune ca doresc sa iau grad pe JB.WarGods.Ro .

~Life~
06-11-2018, 12:19 PM
UP au trecut 9 zile.

~Life~
10-11-2018, 09:29 AM
UP au trecut 2 săptămāni.

~Life~
20-12-2018, 09:09 PM
UP cererea e inca valabila .

~Life~
24-12-2018, 07:26 PM
UP

~Life~
27-12-2018, 09:27 PM
Cererea e deschisa de 2 luni , nimeni nu vrea sa ma ia ?

~HYXUL~
29-12-2018, 03:00 PM
Presupun ca te preiau eu de vreme ce am revenit din absenta si ti-ai revendicate gradul pe server.
O sa iti trimit manualul pe fb si te-as ruga sa imi zici cand ai dori sa dam testul.
BTW scuze de asteptare

~Life~
29-12-2018, 03:28 PM
Presupun ca te preiau eu de vreme ce am revenit din absenta si ti-ai revendicate gradul pe server.
O sa iti trimit manualul pe fb si te-as ruga sa imi zici cand ai dori sa dam testul.
BTW scuze de asteptare

Testul sa il dam joi sau mai devreme , la ora ma mai gandesc . Uite si facebookul meu : <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

~HYXUL~
30-12-2018, 01:28 PM
Felicitari in urma scolii wargods te declar ADMIS cu 0,5/5 greseli cu o cerere aproape perfecta!
1. Cum banezi jucatorul cu urmatoarele date: IoNuT STEAM_0:0:1034002432 79.114.68.16
R: amx_ban IoNuT 0 aim
amx_ban STEAM_0:0:1034002432 0 aim
amx_ban 79.114.68.16 0 aim
Mentiune: steam id-ul se pune intre ghilimele cand o sa retineti asta? o sa scad 0,5.
2. Ce face comanda amx_llama?
R: amx_llama este o comanda care atunci cand este data unui jucator cand acesta va scrie in chat va scrie ceva de genu : ohoo , muu etc.
3. Ce pedeapsa acorzi unui jucator care omoara coechipierii (tero) cu grenada? Tin sa mentionez ca intentionat
R: slay dupa kick si ban
4. Ce faci cand un jucator face reclama?
R: ii resetez cfgul (amx_resetcfg) ca sa fim siguri ca nu are binduri iar dupa aceea daca continua ban
5. Sa spunem ca ai dat gag unui jucator si dupa continua sa injure pe u@ in special pe tine pentru ca I-ai dat gag ce faci?
R: ban pe timp
6. Fa un vot cu mape (orice mape si orice comanda doresti)
R: amx_votemap jail_facebook jail_xmf
7. Defineste wall-ul
R: Wall-ul este un hack care ii ajuta pe playeri sa triseze . Mai exact cu ajutorul lui playerii vad prin pereti coechiperii cat si inamicii.
8. faggot foloseste arma la day si nu se opreste ce faci? (cazul a fost dat random no offens pentru faggot)
R: demo si reclamatie pe forum
9. Daca un jucator a luat arma la day si nu se opreste ce faci?
R: ban pe timp
10. Spune-mi ce observi in urmatorul wcd: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
R: aim si wall
Mentiune: era destul daca spunei kyk_temp.cfg dar stiu cfg-ul si are aim si wall deci este correct.
11. Este permis sa evadezi din celula facand boost?
R: nu este
nu avem voie sa profitam de buguri
12. Cand are voie un jucator sa intre ct?
R: cand este loc ct
13. Daca un jucator nu se aude bine ce faci?
R: il rog sa regleze microfonul iar daca tot nu se aude bine il mut T
14. Ce spune vulpea?
R: pestera
Proba practica care a fost perfecta (pentru ca aveai deja helper si se putea simula cum trebuie).

~Wolf~
02-01-2019, 07:28 PM
Admis.

*Mentiune la 4: Intr-adevar amx_resetcfg dar pentru al doilea spam de reclama ii dai gag 5 min apoi daca continua ii dai ban.

*Mentiune la 10: e cfg , nu aim si wall.In locul tau il ardeam.
*Mentiune la 12: si daca nu a fost ct mapa precedenta(in caz ca a fost dar nu doreste nimeni ct poate intra din nou)
:locked: