PDA

View Full Version : Cerere Goldust



Goldust Flavius
24-10-2018, 06:38 PM
Tip(avatar, banner, semnatura, wallpaper, logo): Afis / Banner
Dimensiune(Facebook, twitter, youtube, etc.): Facebook
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link): Aveti ca exemplu aici cam ce doresc : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Tema(ex: gaming,abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render): Fotbal
Text: Text principal: ACS Viitorul Sighisoara pentru completarea grupelor de copii si juniori facem inscrieri pentru grupe de varsta: 2008-2009 2010-2011 2012-2013 Inf:tel:0745591255 

Text secundar: Incredere si pasiune
Culoare: Culorile echipei Roșu-Negru,dar nu cred ca o sa se inteleaga cu negru :) Faceti culorile astfel incat sa se potriveasca intre ele si sa fie placute ochiului ! Vedeti voi !
Font(daca aveti vreo preferinta, ex: fire, horror, sci-fi, comic, old school, modern, graffiti, etc.): N-am pretentii
Alte detalii: Va multumesc,rog seriozitate,daca sunt frumoase ofer si bani !

Goldust Flavius
02-11-2018, 08:38 PM
Frumoasa activitate pentru o comunitate atat de mare !

Inca astept !

Sweat
03-11-2018, 04:03 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu prea am inteles cea ce vrei, dar in fine. Sper sa iti placa cat de cat !

Goldust Flavius
05-11-2018, 06:36 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu prea am inteles cea ce vrei, dar in fine. Sper sa iti placa cat de cat !



E ok,mai astept o idee,cam tot ceva de genul,ori din partea la altu,ori din partea ta,dupa care se poate da T/C !

wGods | Toxic
05-11-2018, 01:52 PM
Frumoasa activitate pentru o comunitate atat de mare !

Inca astept !

Nu poți avea pretenții, din moment ce nici tu nu te ridici la nivelul așteptărilor, cel puțin din partea mea.
Dacă s ar pune umărul la dezvoltarea comunității, la fel cum se emit pretenții, atunci nu se va mai plānge nimeni de inactivitate.

Sweat
07-11-2018, 10:48 PM
E ok,mai astept o idee,cam tot ceva de genul,ori din partea la altu,ori din partea ta,dupa care se poate da T/C !

Mi-ai fi de ajutor sa imi explici ce vrei, sa imi dai o idee...


E ok,mai astept o idee,cam tot ceva de genul,ori din partea la altu,ori din partea ta,dupa care se poate da T/C !

Mi-ai fi de ajutor sa imi explici ce vrei, sa imi dai o idee...