PDA

View Full Version : Retragerea de tot



jderull
17-10-2018, 10:13 PM
NUME: Jderull
DURATA: permanent
MOTIV : de la bună īnceput de cānd am venit de prima data pe acest server nu am fost bine primit și mai mereu respins de unii admini ai acestui server, și asa ca decid sa ma retrag și sa nu mai continui Pentru a fi subiectul lor de reclamații, recunosc am și greșit dar greșelile sau văzut numai la mine asta e Sincer sunt unii admini jos pălăria dar unii nu știe cum sa te dea pe ușa afara cāt mai repede posibil. Succes pe viitor cu serverul

~TraNda~
17-10-2018, 10:18 PM
Stii ce-i amuzant? Ca tu consideri ca n-ai facut nicio greseala si ca reclamatiile alea sunt facute asa la shto :)) .

Sweat
17-10-2018, 10:55 PM
Nu fugii...accepta downgrade si intoarcele parerea.... nu fi but-,-

dcdaifa
19-10-2018, 07:59 AM
Ia un OB nu esti tu cand esti la perioada aia nefasta a luni
ma jderurule aveam pretenti la tine,eu nu m-am certat cu isw?
pui mei ne-am certat ne-am impacat am ramas aici ne vedem in continuare de joc
si treaba asta cu retragerea este pe moment de furie,nervi......etc
terminativa cu faze dastea de copii de 5-8 ani si aratati ca sunteti oameni maturi
va pupa dcdaifa

-WickedSick-
19-10-2018, 04:30 PM
Voi lăsa această retragere deschisă ca și pe cea a lui Swear , că poate iți dai și tu seama că ai mai mult de 10 ani , și că nu trebuie să te retragi din orice rahat , sau orice lucru care nu-ți convine .
Să știi că nu ești prima și nici ultima persoană sancționată de pe acest server , toți am fost cāndva din diferite motive.
O să aștept să te mai gāndești īn legătură cu această retragere și să-mi dai un răspuns , gāndește-te la server , și după la admini :).

Ca o paranteză aici , ar trebui să apreciați și să profitați totodată de timpul pe care-l aveți și de faptul că nu vă țin din scurt și că vă tolerez atātea , fiindcă probabil dacă era Abyss īn locul meu , nici tu , și nici isw probabil n-ați mai fi avut grade și cel mai probabil v-ați fi ales și cu ban dacă aveați ceva de comentat .

:)

jderull
19-10-2018, 09:33 PM
un sfat foarte bun din parte ta pe care il voi invata si toate astea au fost la nervi , si isw daca ar fa dovafat de maturitate nar fi asa de multe probleme

jderull
23-10-2018, 08:36 PM
wickedSick ts voi rămāne nu ma retrag

-WickedSick-
26-10-2018, 02:34 PM
:locked: