PDA

View Full Version : Alta reclamatie..



iSwearSheWas18 :O
17-10-2018, 09:09 PM
NICK: iSwearSheWas18 :O.
VARSTA: 26.
DATA SI ORA:astazi dupa masa si seara.
IP: nu am unu exact.
NUMELE Jderul.
MOTIVUL:Incalcarea regulamentului...
DOVADA: O las in mentiuni.
Mentiuni: De fiecare data cand sunt playeri putini(1,2,3 in afara de el) isi schimba numele in wargodsplayer ca sa nu isi strice rank ul iar in momentul in care se umple serverul il schimba la loc:|
inteleg ca nu e asa mare drama dar serios deja ...au trecut 2 zile de la ultima reclmatie si deja incalca iar regulamentul ,e bataje de joc sincer fata ceilalti,sunt mutli admini care joaca la rank si nu i vezi schimbandu si numele.

Dovada:Amebele nick uri au acelasi ip.
1.<b>You have to register to ba able to see this link</b>
2 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

PS. Sincer i as fi dat pozele lui wick dar nu pot trimite pm aparent.

Sweat
17-10-2018, 09:12 PM
Asteptam reclamatia de la Jderull pana una alta ? :D

~TraNda~
17-10-2018, 09:32 PM
Asteptam reclamatia de la Jderull pana una alta ? :D

=)) :hohot:

PS:

Adminii si sloturile au obligatia de a juca pe server cu un singur nume. Chiar daca nu vor prefixul WarGods sau wLady in cazut adminilor, desi ar fi frumos, isi vor alege un nume stabil cu care vor juca. Nu va mai schimbati numele decat cand este strict necesar!

Inca o data jderule, nimeni nu ar avea nimic cu tine daca ai respecta regulamentul .
Aaa.. daca tu intelegi prin "strict necesar" sa iti menti minunea de loc in top ... iarta-ma pe mine :)) .

jderull
17-10-2018, 09:39 PM
Sincer ești teroare ma omule eu când întru pe server am numele wargods player și când ma loghez îmi pun numele de " jderull" cu aceasta atitudine a ta mulți playeri a părăsit acest server,, când ai murit azi de ce ai părăsit repede serverul ca să nu ți se pună la dead?? <b>You have to register to ba able to see this link</b>***1fvbg/7fb9159a

Sincer inloc sa ajuți serverul tu îl destrami cu alte cuvinte, abia acum se vede adevărata ta vadă pentru acest server

Sweat
17-10-2018, 09:46 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>***1fvbg/7fb9159a

Da repost la ss

~TraNda~
17-10-2018, 09:46 PM
când ai murit azi de ce ai părăsit repede serverul ca să nu ți se pună la dead???

WTF?!?!?! Cri.. cri .. cri ...
Unde-i logica? Daca mori n-ai voie sa iesi de pe server? :))
Leaga-te cu ceva ce este interzis prin regulament, daca tot vrei sa te scoti mereu din rahat.
Intradevar, nu este un lucru extra grav ceea ce ai facut acum, dar regulamentul este regulament, si revin replica din reclamatia precedenta
"tu nu ai un avertisment, ai n-spe mii"


Da repost la ss
Nu e nevoie. Iti spun eu ce e. O poza in care se vede ca Isw a iesit de pe server :)) . Irelevant.

Sweat
17-10-2018, 09:49 PM
Da repost la ss

Nici acum nu s-a postat.

jderull
17-10-2018, 09:56 PM
Pai la mine data trecuta repede ați sărit cu gura ca am iesit de pe server când eram ultimul om și cică am ieșit ca să nu se pună la dead dar el el nah nu ziceți nimic, și cam explicat ca nu joc cu alte nume și de ce îmi apare când intru pe server cu wargods player și după miam pus numele meu.

Sweat
17-10-2018, 09:57 PM
WTF?!?!?! Cri.. cri .. cri ...
Unde-i logica? Daca mori n-ai voie sa iesi de pe server? :))
Leaga-te cu ceva ce este interzis prin regulament, daca tot vrei sa te scoti mereu din rahat.
Intradevar, nu este un lucru extra grav ceea ce ai facut acum, dar regulamentul este regulament, si revin replica din reclamatia precedenta
"tu nu ai un avertisment, ai n-spe mii"


Nu e nevoie. Iti spun eu ce e. O poza in care se vede ca Isw a iesit de pe server :)) . Irelevant.

Nu ai de unde sa stii, poate fi ceva interesant / fun :D

jderull
17-10-2018, 09:57 PM
Și felicitări acest ghimpe care destramă serverul

~TraNda~
17-10-2018, 10:02 PM
Pai la mine data trecuta repede ați sărit cu gura ca am iesit de pe server când eram ultimul om și cică am ieșit ca să nu se pună la dead dar el el nah nu ziceți nimic, și cam explicat ca nu joc cu alte nume și de ce îmi apare când intru pe server cu wargods player și după miam pus numele meu.

Tie ori iti e lene sa citesti tot ce se scrie, ori citesti dupa cum scrii (cred ca a doua varianta).


3.De fiecare data cand ramane ultimul ct si nu are unde sa se ascunda iese de pe server si revine o data la 10-15 minute...<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Adica tu iesi instant de pe server, nu iesi dupa ce ai murit.
Nu are absolut nici cea mai mica legatura faptul ca ai murit iar dupa iesi instant de pe server. Tu nu prea gandesti.

Sweat
17-10-2018, 10:09 PM
10/17/2018 A inceput razboiul rece pe zm.wargods.ro Trupele jderului contra ataca ofensiva lui swear in forta cu foarte multe argumente, acum revine intrebarea ? O sa intervina wick cu un "REPLY ATOMIC" sa opreasca acest razboi ? ---> irelevant .

Nu credeti ca ar fi timpul sa va opriti ??

jderull
17-10-2018, 10:17 PM
Eu ma opresc de tot ma retrag. sa rămână acest admin care conduce serverul spre destrămare , nu pentru a fi o familie aici cu toti asa cum, ar fi normal

-=Christian=-
17-10-2018, 10:29 PM
E clar ca nu va tolerati unul pe altul, treaba asta nu va inceta pana cand unul dintre voi (cel cu capul pe umeri) va incheia acest mic scandal.
M-am uitat si peste reclamatia anterioara, din pacate nu m-am putut pronunta, am fost prea lent, sau lenes {*.*}
Este clar ca jderul a incalcat regulamentul, a fost atentionat si in trecut, din pacate nu a invatat nimic din greselile facute,
parerea mea e ca ar trebui sa faca scoala WarGods si o sanctiune conform regulamentului.

Inteleg ca a ajutat serverul prin donatii si boost/uri,
dar asta nu inseamna ca poate trece peste regulile acestui server, altfel ar ramane doar "sponsorii" pe server facandu-si de cap cum vor.
Pentru aceste donatii, boost/uri pe care le-a dat (din ce am vazut in reclamatia anterioara) a fost rasplatit, dar asta nu inseamna ca are imunitate si poate face ce-l taie capul.
Jder, nu ma intelege gresit, nu am nimic cu tine, iti propun, ca si coleg al tau, sa faci scoala WarGods, indiferent de decizia Ownerului.

LE:

Eu ma opresc de tot ma retrag. sa rămână acest admin care conduce serverul spre destrămare , nu pentru a fi o familie aici cu toti
Fii baiat mare si asuma-ti greselile facute, nu incerca sa fugi de ele, nu fii pussy. :)

wGods | Toxic
17-10-2018, 10:29 PM
Sincer ești teroare ma omule eu când întru pe server am numele wargods player și când ma loghez îmi pun numele de " jderull"
Sa zicem ca asta-i explicatia la reclamatia facuta Swear, in schimb sunt nenumarate randuri cand iti schimbi numele pentru a nu primi kill, inclusiv partea cu iesitul din joc.
Cu totii stim ca te folosesti de orice pentru ati pastra rankul.
Am cerut sa fie resetat topul pentru a disparea Scenyc din top, care stim cu totii cum a facut rankul, prin orice mijloace... inclusiv cele neregulamentare. Am cerut sa fie resetat pentru noi care jucam regulamentar, cat si pentru a aduce o noua competitie in top. Daca ai juca corect, sunt sigur ca nu ar sari nimeni cu gura pe tine. Chiar crezi ca tu esti cel care ai dreptate, iar noi restul suntem ipocriti? Cu totii vedem, doar ca pe mine, personal ma desgusta sa fac mereu reclamatii de genu. Incearca sa fii cinstit, ca nu vei castiga mare lucru astfel, decat dispret.

iSwearSheWas18 :O
19-10-2018, 12:37 AM
Am sa dau un edit sa fie mai citet.

1.Un player numit branza s a plans si la mine si la azazel ca l ai tot banat pe motiv ca isi tinea laserele pe lung sus in turn pe zm_ifantry.
2.Iar ceea ce este dubios,este ca pe lista ta de banuri ,daca dam un search gasim 3 banuri pe branza si unul pe wargodsplayer exact pe infantry cu motivul 'lm'?

Sweat
19-10-2018, 12:30 PM
Am sa dau un edit sa fie mai citet.

1.Un player numit branza s a plans si la mine si la azazel ca l ai tot banat pe motiv ca isi tinea laserele pe lung sus in turn pe zm_ifantry.
2.Iar ceea ce este dubios,este ca pe lista ta de banuri ,daca dam un search gasim 3 banuri pe branza si unul pe wargodsplayer exact pe infantry cu motivul 'lm'?

Am primit o intrebare de la respectivul brânză dacă se da ban pentru lm lung, i-am zis ca nu...apoi am primit intrebarea ce insemna ban pentru lm. L-am întrebat dacă scria cand a primit ban lm sau avea si lm.block sau ceva de genul. Iar acum ceva timp am gasit in lista de banuri.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
19-10-2018, 04:20 PM
Da , sincer să fiu n-am stat să citesc toată această reclamație , fiindcă deja mi-am dat seama de prin primele rânduri cam despre ce-ar fi vorba ..
Ca să n-o mai lungesc , jderull va fi sancționat cu (-2) downgrade pentru încălcarea regulamentului de mai multe ori , aș fi înțeles dacă doar iswear răspundea acestei reclamatii și se pronunța , dar au făcut-o și restul colegilor tăi , o persoană ,două au ceva cu tine , dacă ar fi să aibă , dar nu toată lumea ..
:locked: