PDA

View Full Version : Anunt pe prima pagina



wGods | Toxic
17-10-2018, 11:44 AM
Salut! Rog pe WIck, Tiger sau cine se ocupa cu aceaste modificari, sa treaca aceasta pagina urmatoarele comenzi:
1. Pentru lasere scrieti in consola bind v +punelaser si bind x +scoatelaser
2. Scrieti /class pentru a alege o clasa de zombie
3. Scrieti /zspawn pentru a reinvia zombie
Avand in vedere ca sunt si playeri straini, se pot aduga si anunturi in engleza:
1. For lasers write in the console bind v +setlaser and bind x +dellaser
2. Write /class to choose a class of zombies
3. Write /zspawn to spawn the zombies

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Daca trebuie neaparat un banner, voi incerca sa-l fac eu mai pe seara, eventual ma va ajuta un designer... daca ma intelegi unde bat, Azazael.King ;;);;):-/

iSwearSheWas18 :O
17-10-2018, 11:55 AM
Salut! Rog pe WIck, Tiger sau cine se ocupa cu aceaste modificari, sa treaca aceasta pagina urmatoarele comenzi:
1. Pentru lasere scrieti in consola bind v +punelaser si bind x +scoatelaser
2. Scrieti /class pentru a alege o clasa de zombie
3. Scrieti /zspawn pentru a reinvia zombie
Avand in vedere ca sunt si playeri straini, se pot aduga si anunturi in engleza:
1. For lasers write in the console bind v +setlaser and bind x +dellaser
2. Write /class to choose a class of zombies
3. Write /zspawn to spawn the zombies

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Daca trebuie neaparat un banner, voi incerca sa-l fac eu mai pe seara, eventual ma va ajuta un designer... daca ma intelegi unde bat, Azazael.King ;;);;):-/

Sincer cu engleza e buna ideea ,chiar stiu 4-5 playeri din afara care au ajuns fideli sv ului :)))

Sweat
17-10-2018, 02:45 PM
Salut! Rog pe WIck, Tiger sau cine se ocupa cu aceaste modificari, sa treaca aceasta pagina urmatoarele comenzi:
1. Pentru lasere scrieti in consola bind v +punelaser si bind x +scoatelaser
2. Scrieti /class pentru a alege o clasa de zombie
3. Scrieti /zspawn pentru a reinvia zombie
Avand in vedere ca sunt si playeri straini, se pot aduga si anunturi in engleza:
1. For lasers write in the console bind v +setlaser and bind x +dellaser
2. Write /class to choose a class of zombies
3. Write /zspawn to spawn the zombies

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Daca trebuie neaparat un banner, voi incerca sa-l fac eu mai pe seara, eventual ma va ajuta un designer... daca ma intelegi unde bat, Azazael.King ;;);;):-/

Da, te voi ajuta ca mare drag <3 butule-,-

Tiger
19-10-2018, 09:02 PM
Comanda /help sau /lm nu merge? Vreti tocmai in MOTD sa adaug mesajul?

Sweat
19-10-2018, 09:12 PM
Comanda /help sau /lm nu merge? Vreti tocmai in MOTD sa adaug mesajul?

Cred ca ar fi destul de ok... s-a se adauge pe MOTD.

wGods | Toxic
19-10-2018, 10:56 PM
Ideea mea a fost pentru a mentine playerii pe server. Noi care jucam frecvent pe server ne intampinam cu diferite situatii in care playerii ies pentru ca nu stiu ce au de facut, in ciuda faptului ca le spunem pe chat. Devine frustrant cand vad ca ies playerii de pe server, desi ar juca daca ar sti ce au de facut... mai ales ca unii din ei sunt straini.
Incerc prin aceasta propunere sa le oferim toate conditiile pentru a ramane pe joc... numai suntem in era in care avem nenumarati playeri.
Este doar o propunere, nu-i nici o suparare daca v a fi respinsa.

Sweat
10-11-2018, 05:48 PM
Pana la urma se schimba sau nu ?

~TraNda~
29-03-2019, 11:30 AM
Pana la urma se schimba sau nu ?

Nu se va schimba.
Dupa weekend voi modifica motd-ul /help si /lm sa fie pe intelesul tuturor, totodata voi adauga mesaje pentru a stii de acele comenzi