PDA

View Full Version : Reclamatie Cosmin



Sweat
07-10-2018, 05:31 PM
NICK: Azazel*KinG
DATA SI ORA: 16:33 Data : 5 octombrie 2018
IP: 89.38.168.86
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Adminul Cosmin
MOTIVUL: necunoasterea regulamentului
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b> 2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b>

1.

Originally Posted by Regulament ZM
Inainte de a schimba harta sau de a da harti la vot scrieti /lastmaps. Evitati repetarea hartilor care apar acolo

2. Respectiv dovada 2, am intrat la el l-am infectat si automat a devenit zm, l-am rugat sa scoata laserele si eu si Jderull, s-a aruncat in ele... si nu le-a dezactivat. Dar cu toate astea daca ar fi fost un player normal as fi putut dezactiva laserele
-Daca toti jucatorii din respectiva echipa sunt m.orti iar ceilalti nu pot iesi din acel loc. (ex: daca zm omoara toti oamenii si raman prinsi)
Dar problema e ca nu e un player si detine functia de admin.
Originally Posted by Regulament ZM
Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei!

Prometeu
07-10-2018, 05:40 PM
:pro: +1 remove admin

~TraNda~
07-10-2018, 06:13 PM
:pro: pentru downgrade (-1).
Iar pentru ultimele doua poze, poti aplica amx_laserunset chiar si pe un admin in acest caz. Comanda nu este o sanctiune.

Sweat
07-10-2018, 06:16 PM
:pro: pentru downgrade (-1).
Iar pentru ultimele doua poze, poti aplica amx_laserunset chiar si pe un admin in acest caz. Comanda nu este o sanctiune.

Multumesc de sfat, il voi lua in considerare.

jderull
07-10-2018, 06:55 PM
:pro: -downgrade data viitore mai atent si consulta regulamentul

-WickedSick-
07-10-2018, 07:24 PM
A fost sancționat cu (-1) downgrade , pānă va avansa din nou īn grad , are timp suficient să īnvețe regulamentul , sau cel puțin să-l citească ...
:locked: