PDA

View Full Version : Retragere Tiger



Tiger
23-09-2012, 11:45 AM
NUME: Tiger
DURATA: - (?)
MOTIV: Pentru ca maine este prima zi de facultate sunt nevoit sa ma mut la oras (unde momentan n-am conexiune la internet).
MENTIUNI: Vin acasa doar un weekend, deci voi fi online de vineri seara pana duminica seara. In cazul in care voi lua cartela digi net mobil (sper) voi putea fi online pe forum/ym. :)

De asemenea, vreau remove la adminul de pe zombie si gungame. Dupa cum ati observat in ultimul timp n-am prea avut timp sa intru pe zombie/gungame, fiind ocupat cu altele.

-=MATRIX=-
23-09-2012, 11:47 AM
bft tiger;)

C@mp3R
23-09-2012, 12:50 PM
:((:(( bafta si spor la scoala:((

Trouble-Crew
23-09-2012, 01:07 PM
Bafta :)

WarGods | AbySs
23-09-2012, 02:34 PM
Oh, mult noroc jane. iti mai las adminul azi, in caz ca doresti sa intri pentru ultima oara.

bLLue
23-09-2012, 04:10 PM
Bafta !

daniel_San
23-09-2012, 04:12 PM
1 la mana: De ce e nevoie sa ceri retragere de admin? Nu e nimeni nebun sa nu inteleaga situatia si nici nu cred ca deranjeaza cu ceva adminul tau. Sfatul meu e sa-l lasi totusi acolo, chiar daca nu mai esti foarte activ, vreodata o sa ai nevoie. Eu zic ca la cate ai facut pt comunitate, nu o sa obiecteze nimeni.

2 la mana: Inseamna ca eu mai am o saptamana de vacanta in plus :P :)) .Maine incepeti cursurile, sau te duci decat la camin?

Tiger
23-09-2012, 04:23 PM
1. Zic ca e mai bine sa mi se scoata adminul, nu vreau sa fiu mai presus decat altii.

2. De maine incepem, oricum maine va fi o zi naspa (adica plictisitoare) ca la orice inceput de an (discursuri plictisitoare, aceleasi an de an) :)) . Ma bucur doar ca am intrat la poli cu cativa colegi de liceu, deci macar o sa fie mai fain :))

petryca
23-09-2012, 04:44 PM
Mult succes but (tie) si lui daniel care deasemenea incepe "flacultatea"...
Vreau ca in curand sa-mi instalez pe pc un nou tip de windows:"WinGods";))
Bafta si mult noroc.
:ass:

AnGeL | Pro (W_^)
23-09-2012, 04:54 PM
Bafta but si mult succes cum spune buta de petryca :))

Daniel are dreptate , mai bine lasi admin-ul acolo . Poate cand vi in weekend acasa vrei sa te joci zm si ai nevoie de el .

Tiger
23-09-2012, 05:29 PM
Multumesc tuturor. Ne vedem in weekend sau intre timp, daca voi avea cumva acces la internet. :)

Bafta tuturor.

kamikaze
23-09-2012, 06:09 PM
bafta!

CRocoDiL
23-09-2012, 06:53 PM
Succes Tiger,sper sa fii la fel de serios si in facultate cum ai fost si la noi in comunitate.

Respect! ;)

luys
23-09-2012, 07:54 PM
bafta BUT!! :*

gbz
24-09-2012, 11:11 AM
Succes iti urez sa nu zici iar de mine ca sunt rau :)) , si sper sa revii repede.. :) sa vii cu ceva nou Bafta.

-=MaX=-
24-09-2012, 09:44 PM
Succes cu scoala! Adminul fara discutii iti va ramane, nu se pune problema de asa ceva. Ne mai auzim noi pe weekenduri ca vad ca nici eu nu mai am asa timp ca inainte ;)

FragNSTein
25-09-2012, 08:39 AM
"Succesuri nemasurabile" la facultate Tigere.. In ce oras te-ai mutat? In camin o sa ai sigur teava de net:D

P.S. Creste inima in mine cand ma gandesc ca acesti copii, ce au patruns in comunitatea Wargods cand erau micuti (unii abia iesiti de pe bancile scolii generale), au ajuns la facultate. S-au facut baieti mari. Ne bucuram ca HE-urile, knife-urile si AK-urile de pe Wargods v-au calit pentru jungla nemiloasa a vietii, fiind total pregatiti acum pentru primul pas in pustietate: facultatea!! :D

P.P.S. Nu-ti lua sisu la tine la facultate ca n-ai voie sa dai knife-uri! Nu poti sa faci fraguri! :D Risti sa iei BAN! :))

RedMan
25-09-2012, 11:07 PM
"Succesuri nemasurabile" la facultate Tigere.. In ce oras te-ai mutat? In camin o sa ai sigur teava de net:D

P.S. Creste inima in mine cand ma gandesc ca acesti copii, ce au patruns in comunitatea Wargods cand erau micuti (unii abia iesiti de pe bancile scolii generale), au ajuns la facultate. S-au facut baieti mari. Ne bucuram ca HE-urile, knife-urile si AK-urile de pe Wargods v-au calit pentru jungla nemiloasa a vietii, fiind total pregatiti acum pentru primul pas in pustietate: facultatea!! :D

P.P.S. Nu-ti lua sisu la tine la facultate ca n-ai voie sa dai knife-uri! Nu poti sa faci fraguri! :D Risti sa iei BAN! :))
Era sa plang dar totusi am zis sa n-o fac. Cuvinte foarte mari pentru un om...nu prea mare :))
Bafta tigere la faculta. Eu personal iti inteleg situatia pentru ca si eu incep de pe 1 facultatea. Vreau doar sa iti zic din experienta ca e un lucru foarte frumos si placut mutatul asta, chiar daca probabil la inceput nu iti va fi foarte usor. Cat despre net-ul in camine....net-ul exista, doar ca mai bine te uiti la televizor. Pentru ca in Galati, Iasi, Focsani, Oradea, Constanta, M. Ciuc si pe unde am mai fost...nu am avut parte decat de dureri de cap din cauza net-ului din camine. Succes si sa ne auzim de bine.

Tiger
29-09-2012, 03:15 PM
Multumesc tuturor inca o data :)

Nu stau la camin si de aceea n-am internet, oricum luni ma duc sa vad si alte oferte de internet.

@ FragNSTein: Sincer, luni chiar imi venea sa alerg cativa cu knife-ul :)) . Pe langa ca am stat la deschidere mai bine de 2 ore, in picioare, si faptul ca inca din prima zi am inceput orele (imediat dupa incheierea festivitatii de incepere a anului), am mai si primit un orar tiparit gresit :))

Rise.
29-09-2012, 08:45 PM
Bafta but :D Ne vedem in weekenduri