PDA

View Full Version : Cerere UnBAN



IZABE
02-10-2018, 10:29 PM
NUME: Andreea<3
IP: 79-113-166-115
VARSTA: 17
ID DE STEAM: nu am
DATA: 30.9.2018
ORA: nu mai stiu ora
HARTA: nu mai stiu harta dar cred ca de dust2 x2
ADMIN: Domnul Toxic
MOTIV: cred ca am fost acuzata de aim...dansul mi-a cerut sa ai fac scan wg ...eu nu il aveam descaract si cand am dat sa il descarc imi dadea ERROR ! si i-am spus sa imi faca SS-Demo altceva
MARTORI: nu a fost niciun ADMIN au fost doar PLAYERI
DOVEZI: NU am ca nu am stiut ca osa imi dea Unban ...pana cand m-am uitat la cerere si am vazut
MENTIUNI: pai imi cer scuze daca am gresit eu doar i-am explicat ca nu imi merge sa il descarc ca imi da error si osa rezolv si treaba asta inca o data imi pare nespus de rau ca am luat BAN ! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

~TraNda~
02-10-2018, 10:46 PM
:-? Trebuia sa faci un printscreen la eroare sa fim si noi siguri ca nu minti.

wGods | Toxic
02-10-2018, 11:00 PM
Buna Andreea! Te-am asteptat aprox 10-15 min sa faci wcd. Ideea e ca mi sa parut dubios durata de a descarca acel wcd, desi nu pareai straina de aplicatie.
In tot acest timp nu mi-ai prezentat problema ta, doar inainte de a se schimba mapa cu 1-2 min. Nu am mai putut astepta o data ce s a schimbat mapa, asa ca te-am trimis pe forum cu eroarea.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Dupa ce te-am privit in cateva randuri, ti-am facut si un demo inainte de a te pune la test.
Download DEMO (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Rog si ceilalti colegi sa l urmareasca.

In orice caz ai primit ban pentru 5 zile, conform regulamentului.

~TraNda~
02-10-2018, 11:07 PM
Am urmarit demo-ul. Din punctul meu de vedere este curata. Am si jucat cu ea pe server si nu mi s-a parut nimic suspect.

WarGods | KGB
03-10-2018, 09:06 AM
Data viitoare Andreea , asigura-te ca stii sa faci testul scan WCD.
Pentru orice problema intampinata ,avem nevoie de dovezi din partea ta, sa te putem ajuta...

-=Christian=-
03-10-2018, 03:50 PM
:pro: Unban, am vizionat demo ul si nu mi se pare nimic suspect.
Pe viitor fa cateva poze la erorile pe care le vei intampina, sa te putem ajuta.

-WickedSick-
13-10-2018, 11:45 PM
Ai primit unban , de asemenea vei primi și grad pe server , lasă-mi mesaj privat cu numele și parola !
:locked: