PDA

View Full Version : Cerere Goldust



Goldust Flavius
28-09-2018, 11:22 AM
Tip(avatar, banner, semnatura, wallpaper, logo): Siglă
Dimensiune(Facebook, twitter, youtube, etc.): 748 x 1023
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link):
Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)[OBLIGATORIU](asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Text: Text principal : A.S Viitorul iar cel secundar Sighișoara
Culoare: Aveti la alte detalii tot ce trebuie sa faceti
Font(daca aveti vreo preferinta, ex: fire, horror, sci-fi, comic, old school, modern, graffiti, etc.): Cum doriți,astfel incat sa se potriveasca temei !
Alte detalii: -Fondu sa fie Roșu cu Negru

-Pe mijloc doresc sa fie tricolorul cu culorile Albastru-Galben-Roșu,exact ca in desenul pe care l-am facut !

- Ce este hașurat sa fie Roșu- Negru !

-Mingea care este pe sigla cu juventus sighisoara nu doresc sa fie,in locul ei sa fie tricolorul romaniei !

- Liniile din stanga si dreapta sa fie toate trei drepte si in loc de minge,cum am mentionat sa fie tricolorul !



Imi trebuie pentru o Asociație Sportivă pe care o am in dezvoltare,deci rog seriozitate si astept cat mai multe idei ! Nu le am cu desenu :))) Ofer un paysafe de 25 lei celui care imi face o lucrare reusita si frumoasa ! Doresc ca sigla sa fie ca cea cu Juventus,doar ca sa fie facută cum am mentionat eu !

Deci imi trebuie pentru o Asociatie Sportiva,deci va rog sa nu puneti watermark <b>You have to register to ba able to see this link</b> ! Va multumesc pentru intelegere si toate aprecierile mele pentru comunitate !

Dacă crezi că ți-am închis cererea prea devreme anunță-mă printr-un mesaj privat. dizdani

dizdani
29-09-2018, 01:29 AM
-Mingea care este pe sigla cu juventus sighisoara nu doresc sa fie,in locul ei sa fie tricolorul romaniei !

- Liniile din stanga si dreapta sa fie toate trei drepte si in loc de minge,cum am mentionat sa fie tricolorul !



mă depășește situația. Despre ce minge vorbești?





Mersi mult,e bine ! Te-am chinuit destul :)) O sa vina si o recompensa,am sa iau contactul cu tine prin PM cand am sa ti-o trimit :) Multumesc mult,apreciez munca si efortul pe care l-ai depus ! E perfecta BASTER✌️?

s-a rezolvat.