PDA

View Full Version : Doliu īn muzicĂ!



wGods | Toxic
14-09-2018, 11:30 PM
DOLIU ĪN MUZICĂ! Un alt rapper celebru a murit. "Am īmpărţit succesul"

Muzica este īn doliu după ce Donnell Robinson, cunoscut sub numele de scenă MC Overlord, a decedat miercuri la vārsta de 49 de ani. Robinson fusese spitalizat pe perioada verii, iar o parte dintre prietenii lui au organizat concerte pentru a-i putea oferi suport financiar.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Inima artistului s-a oprit brusc, īn timpul unei vizite la medic. Robinson trecuse prin multe operaţii īn ultimul timp. Potrivit austin360, probleme de sănătate au īnceput cu o hernie.

"Am stat unul lāngă altul şi am īmpărţit succesul. El a fost un cadou pe lume, acum este īn ceruri.", a declarat rapperul Terrany Johnson, cunoscut ca Tee Double.

Donnel Robinson a fost nominalizat la Austin Music Awards pentru cel mai bun artist de hip-hop timp de cāţiva ani. Numele său a fost prezent īn industria muzicală din Austin chiar şi cānd a pus proiectul MC Overlord pe al doilea plan şi s-a axat pe proiectul muzical al copilului său, Big Don.