PDA

View Full Version : Reclamatie Chancro



~HYXUL~
12-09-2018, 06:45 PM
Nick-ul tau: wGD | HYXUL
Varsta: 13 ani
Nick-ul admin-ului/player-ului: Chancro
IP: nu cred ca e necesar un ip cand e reclamatie pentru alt admin (fiindca nu trebuie banat)
Ora si Data / harta: acum vreo 5 minute azi
Motiv: retry tero
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> in aceasta poza se vede clar ca a iesit de la tero, <b>You have to register to ba able to see this link</b> , iar in aceasta se vede ca nu a luat overflow
Mentiuni: Nu am nimic de adaugat

CTMAFIACT
12-09-2018, 06:51 PM
:pro: am fost de fata atunci cand a dat retry la tero
Iti urez bafta Chancro

Smotocel
12-09-2018, 06:56 PM
:pro:
Aveai pretentii la mine dar tu ce vrei sa ne inveti?

wGD | Alexx.exe
12-09-2018, 07:40 PM
:pro: dar probabil ca nu a vrut sa dea intetionat retry poate a dat exit in consola si nu vazut ca a fost bagat terro dar ca admin ar trebuii sa fii atent.

Serujio
12-09-2018, 08:45 PM
:pro:

~Wolf~
12-09-2018, 09:56 PM
Eu astept raspunsul adminului in cauza apoi imi dau cu parerea.

dizdani
12-09-2018, 10:17 PM
sal. Bă, să explic semnificația cuvântului „retry”. Când te reconectezi pe server în cazul acesta. Din bun simț m-am reconectat pe server.
De ce am ieșit de la tero?: Faza era că eu fiind terorist nu m-am mai omorât să cer armă/free sau să mă duc în capătul hărții să stau cu deagle. Am preferat să mai verific steamul, cine e conectat, cine ce joacă. Am văzut un membru din clan pe un server de clasic și am spus că vreau să joc cu el. După aceea eram pe tabul cu serverele pe categoria „Friends”, și am văzut cine pe ce server juca. Am dat de acel jucător și pe acel server am observat că mai juca un membru din clan. Din spontanitate am dat direct join fără să fiu atent și uitasem că eram pe dr.
După ce am realizat am intrat repede pe server să remediez. Adminii știu, rapid comandă timeleft, după un vot dacă timpul era pe sfârșite. Am stat până am schimbat mapa, pierzând oportunitatea pentru care am și ieșit. Am schimbat mapa și mi-am văzut încontinuare de viață.Dacă tot era nevoie să ies și nu mai puteam să stau îmi dădeam slay. Ieșitul intenționat de la terorist pe sv. ăsta nu există ca și acțiune în capul meu.
Antecedente asemănătoare?: Cred că o dată. În urma unui bind de la serverele boostate.(acum un an și ceva? )

ps: faini admini =D> mai ales cei ce acționează în consecință fără a știi ce s-a întâmplat.

~TraNda~
12-09-2018, 10:23 PM
dizdani
Ai un avertisment.
:locked: