PDA

View Full Version : Cerere elev



AnDreI17543
12-09-2018, 02:55 PM
Nick: ^_^AnDreI^_^
Id facebook / skype: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 14
Pe ce server esti admin ?: JB.WARGODS.RO

~HYXUL~
21-09-2018, 09:19 AM
Te preiau eu manualul il primesti in PM cat despre test il putem da pe skype/discord fiindca facebook nu il mai folosesc.
Daca ai skype/discord da-mi un PM cu numele sa iti dau add, iar daca nu ai nici unul il dam pe sv.

~HYXUL~
30-09-2018, 03:28 PM
In urma testului te declar ADMIS cu 4/5 greseli iti recomand sa mai repeti manualul si in special regulamentul (veti afla mai jos de ce)
1. Baneaza urmatorul jucator permanent pentru aim folosind urmatoarele date: Gondar 5.13.56.10 STEAM_0:0:914124922
R: amx_ban Godar 0 fk amx_adban STEAM_0:0:914124922 0 fk amx_banid 5.13.56.10 0 fk
fk e exempu
amx_addban*
Mentiuni: steam id e intre ghilimele si este banip nu banid faceam abstractie daca era de motiv probabil nevazand ca ti-am dat eu unul (+1 greseala)
2. Ce faci cand un jucator face reclama
R: ii dau gag +resetcfg
3. Fa un vot custom (intrebarea si variantele le alegi tu)
R: amx_vote Schimbam? da nu
4. Sa spunem ca s-a ales da. Fa un vot cu mapele jail_facebook si jail_pyramid
R: amx_votemap jail_facebook jail_pyramid
5. Ce este si cum se manifesta leis-ul cum iti dai seama daca un player are asa ceva?
R: leis este un hack care se manifesta ca silent aim . ne dam seama prin :tinta este pe picio iar gloantele se duc in cap
Mentiuni: ma gandesc ca ai vrut sa zici picioare. Pentru cunostiintele tale leis da cap si daca nu e tinta pe el oricum nu e gresit ce ai zis
6. Cum dai ban prin vot?
R: amx_voteban nume
7. Ce este banlistul si ce vedem in acesta?
R: ban listul este o lista in care putem vedea toate banurile date pe fiecare server din comunitate .poi vedem playeri banati .data/ore.adminul care la banat .motiv .
8. Daca un jucator avea gag de 20 de minute si se schimba mapa desi mai aveam 7 minute de gag ce faci?
R: cred ca ii voi da gag iar pe 7 min
9. Ce comenzi nu permit jucatorului sa foloseasca chatul?
R: amx_gag amx_llama
Mentiuni: mai este si amx_stfu (+1 greseala)
10. Spune-mi ce observi in acest wcd <b>You have to register to ba able to see this link</b>
R: poi e suspect de un big cfg olden.cfg
11. Daca un tero intra in zona ct iar ct nu a zis arme cap are voie sa ii dea cap?
R: da
nuuu
Q: deci?
R: nu
Mentiuni: ct-ul are tot dreptul sa il omoare nu stiu de ce nu ai fost sigur de primul raspuns (+1 greseala)
12. Da exemplu de bug interzis pe sv si care se pedepseste
R: bug cu modele
13. Da exemplu de lucru care nu ai voie sa il faci la day
R: sai iei hp
grag/hook
grab sau cum se scrie
14 Ce spune vulpea?
R: sincer nu stiu
Mentiuni: primul test pe care l-am dat si elevul nu a stiut vulpea sincer sunt dezamagit de asta regulamentul trebuie verificat in permanenta (+1 greseala)
Testul practic: te-ai descurcat foarte bine doar ca a fost dat intr-un fel pe discord deoarece nu am avut acces sa intru pe cs in rest totul ok.

~Wolf~
01-10-2018, 04:58 PM
Mentiuni: mai este si amx_stfu (+1 greseala)

Din punctul meu de vedere nu ii voi depuncta asa ceva , ci doar i-as mentiona.Baiatul a stiut 2 modalitati , a 3-a poate a uitat-o.
Admis cu 3/5 greseli.Citeste regulamentul bine.

:locked: