PDA

View Full Version : Reclamatie Intel



~HYXUL~
08-09-2018, 10:46 AM
Nick-ul tau: wGD | HYXUL
Varsta: 13 ani
Nick-ul admin-ului/player-ului: Intel
IP: Nu este o reclamatie ce necesita ban deci ma gandesc ca nu e nevoie nici de ip
Ora si Data / harta: pe la 10:15 azi si harta deathrun_s7tars
Motiv: Pai omul a dat un vot cu mape ca sa schimbam nimic anormal pana acum, dar la vot a picat grass si la el cica a picat genius desi nu picase. Omul inca daduse vot de 2 ori numai ca sa pica genius (din pacate ca a dat vot de 2 ori nu am dovada) si tot nu picase dar el tot genius baga ca este el mare admin ce se crede si baga ce vrea el
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Omul foloseste si y@ aiurea doar ca sa salute dar pentru asta nu am dovada dar am si martori (Chancro si SqweeK) eu din cate stiu y@ se foloseste pentru anunturi cat de cat importante si de Salutat poti sa saluti si pe chat normal

Smotocel
08-09-2018, 11:38 AM
:pro:
Nu este prima data cand il vad pe InteL gresind, si da, am fost martor la faza in care folosea y@ aiurea, si a inceput o mini "revolta" intre mine si el, s-a bagat si Chancro acolo dar tot o tinea pe a lui si se credea mare om si vorbea cu superioritate fata de mine si Chancro. Eu sincer i-as da downgrade / remove dar asta ramane la parerea lui AngeL. Doar atat am avut de spus.

~Wolf~
08-09-2018, 12:03 PM
:pro: sanctiune.Din screen se vede ca isi alege mapa pe care o prefera el.Ar trebui sa aleaga mapa pe care o prefera jucatorii ;/

~TraNda~
08-09-2018, 12:20 PM
InteL, ai ramas cu slot.
:locked: