PDA

View Full Version : Reclamatie limbaj admini



iSwearSheWas18 :O
07-09-2018, 12:54 PM
NICK: iSwearSheWas18 :O
VARSTA: 26
DATA SI ORA: 6.09.2018 si 4.09.2018 nu stiu ora exact ,seara .
IP: Nu stiu exact ,se schimba singur.
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: ynnu,prometeu,Azazel*King.
MOTIVUL: Limbaj...
DOVADA: Incepem cu prometeu

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

ynnu <b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Azazel*King. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Alte mentiuni: Nu am.

wGods | Toxic
07-09-2018, 01:46 PM
Permiteti-va un astfel de limbaj in afara serverului, daca totusi va sufocati fara sa nu spuneti o prostie, aveti chatul adminilor. Cel mai bine ar fi sa va lipsiti deacest limbaj pentru a evita certurile intre voi.
Acest limbaj influenteaza negativ playerii, totodata nu face cinste serverului.
:pro: Avertisment pentru fiecare, la urmatoarea abatere o sanctiune.

~TraNda~
07-09-2018, 02:53 PM
Permiteti-va un astfel de limbaj in afara serverului, daca totusi va sufocati fara sa nu spuneti o prostie, aveti chatul adminilor. Cel mai bine ar fi sa va lipsiti deacest limbaj pentru a evita certurile intre voi.
Acest limbaj influenteaza negativ playerii, totodata nu face cinste serverului.
:pro: Avertisment pentru fiecare, la urmatoarea abatere o sanctiune.

+1

~Wolf~
07-09-2018, 02:57 PM
:pro: avertisment

Sweat
07-09-2018, 06:27 PM
Dap, imi asum ce am facut, dar totusi iswear vad ca nu te-ai pus si pe tine pe lista, pacat.... o sa fiu mult mai atent cu limbajul meu cat si cu al tau mr.iswaer... Felicitari ai devenit un post-hunter <3

iSwearSheWas18 :O
07-09-2018, 06:43 PM
Adevarul ca ma asteptam la asta sincer, sa te superi si tu si ceilalti 2 dar sincer nu mai suport mizerile voastre nici pe chat si mai ales pe admin chat fara suparare,de cate ori au facut alti playeri gura ca lor le da ti gag pentru * idiot* *prost* iar voi spamati chat ul cu glume de ...si admin chatul cu limbaj de ...?si se intreaba apoi ca *aceia* nu i au gag pentru ca sunt admini,ma gandesc ca este totusi frustrant si pentru ei sa va vada cum vorbiti cu ei dar ei sa nu aibe ocazia de a va raspunde in aceasi maniera ca le da ti gag si i mai luati si la... fara suparare .

Ps: adu dovezi sa vad si eu unde injur si btw exista discord ai alte chestii pe care iti poti face glumele tale funny .

Prometeu
07-09-2018, 07:35 PM
Eu personal īmi cer scuze in numele meu, in numele lui ynnu și in numele lui Azazel, īntr-adevăr am vorbit cum ne-a venit la gura, īnsă au fost glume īntre noi, nu zic ca nu este greșit, pentru ca este foarte greșit și ai dreptate, dar nu cred a fost cineva ofensat, ba din potriva, acum doua saptamani intram pe server, nu comunica nimeni, īnsă cāt am vorbit liber, parca se socializează mai mult pe server, deci in final, ca sa nu o mai lungesc, recomand sa se permită limbajul mai liber, in schimb eu personal am greșit abuzānd de treaba asta, alături de ei doi, și acceptam orice decizie luați.

Sweat
07-09-2018, 07:38 PM
Eu zic controleazate, oprestete.... ce vreii tu, eu unul sunt pregatit sa suport consecintele a ce am facut, totusi tu nu mai atrage in vedere "greseli" adminilor atata timp cat nu iei in evidenta regulamentul...

--------------- Added after 7 minutes ---------------

"de cate ori au facut alti playeri gura ca lor le da ti gag pentru * idiot* *prost* iar voi spamati chat ul cu glume" aduci in vedere acest lucru, de cand esti in functie ai oferit gag si pentru dialecte folosite in anumite zone ale acestei tari, exemplu aka05 a primit gag pentru ca a folosit cuvinte ca si "amuia" "fa" etc... fara de a lua in seama ca acestea sunt dialectele din zona in care provine si pe langa acest lucru, nu le poti numii cuvinte "colorate". In fine eu o sa pun punct acestui conflict si o sa doresc sa ramanem prieteni deoarece toti facem parte din staff-ul acestui server. Astept hotararea finala.

--------------- Added after 12 minutes ---------------

Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
07-09-2018, 08:10 PM
Ținānd cont de faptul că e prima abatere īn acest context , veți primi un avertisment fiecare .
Dacă aveți glume īntre voi , folosiți chat-ul adminilor , de preferat ar fi să-l folosiți numai pe acela.
:locked: