PDA

View Full Version : Cerere Elev



Serujio
28-08-2018, 02:44 PM
Nick: Adi Mafiotu
Id Facebook:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 15 imd
Pe ce server esti admin: Jb.WarGods.Ro

~HYXUL~
28-08-2018, 04:30 PM
Te preiau eu. Manualul o sa il primesti in PM. Daca ai discord add : HYXUL#32268 sau skype : Antonio Robert pentru test.

~HYXUL~
30-08-2018, 11:53 AM
In urma testului te declar ADMIS cu un numar de 1,5/5 greseli. Testul a durat cam 40 de minute doarece ai avut si un bug la wcd si nu mergea sa dai skip la reclama dar dupa s-a rezolvat. Testul a fost destul de bun felicitari!
Q: 1. Baneaza jucatorul pentru aim folosind toate cele 3 metode dupa urmatoarele date: faggot STEAM_00514288332 79.114.68.16
R: am_ban faggot amx_addban "STEAM_00514288332" amx ban 79.114.68.16 motiv si durata
Q: Baneaza-l doar pe nume si scrie si motivul si durata sa vad daca ai inteles
R: amx_ban faggot 30 fk de ex
Q: 2. Ce faci daca un admin a folosit arma la day?
R: ii fac reclamatie
Q: 3. Ce faci cand vezi ca cineva face reclama pe server?
R: ii dau gag +resetcfg (amx_resetcfg (nume) si daca continua ban
Q: 4. Ce faci daca un jucator intra pe server chiar daca are ban activ?
R: ii dau amx_shock
Q: Atat?
R: aa stai pai ii spun llui Tiger pentru a o face valida
Mentiune: In acest caz recomandat ar fi un amx_stfu fiindca acesta nu poate fi evitat si intr-un fel degeaba poti intra pe server daca nu poti face nimic dar si amx_shock este o varianta. Pentru ca raspunsul a fost partial correct voi scadea 0,5 .
Q: 5. Ce comenzi poti folosi pentru a restrictiona accesul la chat unui player?
R: amx_llama (nume) amx_gag (nume)
Q: Atat?
R: aa amx_stfu (stfu)
R: pardon (nume)
Q: 6. Cum poti schimba o mapa (ambele metode)?
R: amx_map si amx_votemap
Mentiuni: am spus sa schimbi mapa nu sa faci vot raspunsul correct era amx_mapmenu. Si aici partial correct asa ca scad 0,5 .
Q: 7. Ce este leis-ul cum se manifesta si cum iti dai seama daca un player are leis?
R: este un cod ce se aseamana cu aimul
R: si cum ne dam seama este ca in loc ca tinta sa sara de pe inamic, tinta nu este atinsa cu nimic ci doar gloantele
Mentiuni: dupa ce am citit de 3 ori mi-am dat seama ca vrei sa zici ca ne dam seama ca tinta este pe langa dar gloantele se duc pe player.
Q: 8. Ce face comanda amx_slap?
R: pai ii da slap unui player
Q: Eu zic ce face ca ii da slap e evident
R: pai daca e un player buguit cu comanda amx_slap il poate scoate de acolo
Q: 9. Cum faci un vote ,,cunstom''?
R: amx_vote Schimbam da nu
Q: 10. ai 10 minute sa imi spui tot ce observi tu in acest wcd: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
R: pai am vazut ca are wallhack simplu are un cfg cu care cursorul de la awp merge fix pe player si multe cu unknown
Mentiuni: awp crosshair este tinta la awp cand nu tii scope-ul nu este un aim facut pentru awp. Nu o sa o iau de greseala fiindca am vazut ca in manual nu apare ceva legat de asta si poate chiar nu ai vazut asa ceva.
Q: 11. Ce nu ai voie sa faci la day-uri?
R: sa folosesti hook/grab si sa iei arme
Q: Atat?
R: si mai e inca ceva numai imi amintesc
Mentiuni: nu ai voie sa iei hp sau armura la day. Ca si mai sus partial e correct asa ca scad 0,5 .
Q: 12. Daca un ct nu se aude destul de tare ce faci?
R: ii spun sa regleze si daca nu folosesc comanda jbe_nomic (nume) sau /t (nume)
Q: 13. Da-mi exemplu de un bug interzis pe server
R: un bug pai pe unele mape daca prinzi un timp bun la t poti sa te spawnezi cu un m4a1 (mi s-a intamplat)
Q: 14. Daca omori un tero din greseala tragand dupa altul ce esti obligat sa faci?
R: sa ii dau fd
Proba practica a fost excelenta cu conditia si tu ai slot si nu am putut ,,simula'' perfect si nu puteai da link-uri in rest a fost ok.

~Wolf~
30-08-2018, 12:50 PM
Q: 4. Ce faci daca un jucator intra pe server chiar daca are ban activ?
R: ii dau amx_shock
Q: Atat?
R: aa stai pai ii spun llui Tiger pentru a o face valida
Mentiune: In acest caz recomandat ar fi un amx_stfu fiindca acesta nu poate fi evitat si intr-un fel degeaba poti intra pe server daca nu poti face nimic dar si amx_shock este o varianta. Pentru ca raspunsul a fost partial correct voi scadea 0,5 .

Shock-ul nu e recomandat mereu , baiatul cred ca a incercat sa spuna ceva.De preferat daca intra o data cu ban ii dati amx_stfu + amx_ban , daca intra si a doua oara vorbiti cu mine sa ii spun lui Tiger sa-l adauge la hashban.

Admis.Felicitari!

:locked: