PDA

View Full Version : Add ban BOTSINTEL



qp ^BalonaSh
26-08-2018, 10:52 PM
Nume: BOTSINTEL
IP: daca poate sa ma ajute cristi cu un log cand s-a connectat BOTSINTEL, ca am dat amx_showip inainte de ai face wg, dar pana a face thread-ul s-a dus din consola si i-am dat si kick
Data: acum 10 minute inainte de facerea thread-ului
Harta: de_dust2_wh
Martori: ioan, dracu
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: nu a vrut sa dea wg....nici nu era roman....credea ca trebuie sa se logheze undeva sa dea wg....

wGods | Toxic
27-08-2018, 11:35 PM
Apreciez foarte mult activitatea ta, sper s-o tii mereu asa. Doar ca trebuie sa inveti din greseli...
Nu uita ca wCD va fi permis urmat de un demo de MINIM 2 RUNDE, in caz de cerere unban acele demo uri sa fie oferite ca dovada.
Din acest pot suprinde o singura faza ce se petrece foarte rapid, nu-mi pot da seama. Ban pentru no.wg nu-i pot da pentru ca nu ai acele MINIM 2 Runde.
Chiar de te-as crede pe cuvant, nu l-as putea bana. Mai multe dovezi data viitoare. Succes!

-=Christian=-
28-08-2018, 09:32 PM
Apreciez foarte mult activitatea ta, sper s-o tii mereu asa. Doar ca trebuie sa inveti din greseli...
Nu uita ca wCD va fi permis urmat de un demo de MINIM 2 RUNDE, in caz de cerere unban acele demo uri sa fie oferite ca dovada.
Din acest pot suprinde o singura faza ce se petrece foarte rapid, nu-mi pot da seama. Ban pentru no.wg nu-i pot da pentru ca nu ai acele MINIM 2 Runde.
Chiar de te-as crede pe cuvant, nu l-as putea bana. Mai multe dovezi data viitoare. Succes!

:locked: