PDA

View Full Version : Dusmanie sau neatentie XeLa???



AmX_sNk
03-09-2012, 08:59 PM
Deci... nu stiu ce sa zic mai intai. Am facut cerere de slot pe servar, toti inafara de XeLa mi-au dat :pro:, iar XeLa a spus:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dupa care am trimis 2 mesaje XeLei la ora si data:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Primul mesaj:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Raspuns:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Al 2-lea mesaj care arata orele mele jucate:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Raspuns: - nu a raspuns nimic si a intrat azi pe forum in data de 3-09-2012.

Uitati cum am scris CORECT in cerere:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Iar raspunsul XeLei este la prima poza. Uitati link-ul catre gametraker cu orele mele la numele sNk: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

*XeLa, daca ai ceva cu mine te rog sa lasi reply aici.

EDIT: Mesajele de la Inbox: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnGeL | Pro (W_^)
03-09-2012, 09:16 PM
Scuze ca ma bag , dar practic ce a facut xela? Pt. ce e aceasta reclamatie? :)) Ii faci reclamatie pt. ca nu ti-a aprobat cererea si ca nu ti-a dat pro? :)) Nu pot sa cred.

XeLa
03-09-2012, 09:32 PM
Snk deja intreci limita bunului simt.Pai ce faci ma tragi la raspundere pe mine?ca nu inteleg?!?!?Omule tu nu ai nici macar 10 ore pe sv , sa nu mai zic 25!!!
Ce mi`ai aratat pe gametracker nu are nici o legatura cu tine.Pai eu joc zilnic de la munca cate 5-6 ore si nu te vad niciodata pe sv si imi dai mie private ca ai mai mult de 25 de ore.
Dusmanie de ce oare sa am cu tine?!ca nu inteleg?!!nu te`am vazut in viata mea pe sv.
Nu e vina mea ca l`ati copiat toti pe codatul "snk" la nume care a fost prins cu silent in concursuri oficiale.
Acum profitati de faptul ca mai multi jucatori joaca cu acelasi nick.
Ai contra incontinuare si iti mai scriu inca o data ce ti`am scris in mesajul privat:Mai joaca si vei obtine slot!Pana atunci nu mai cersii ceva ce nu e al tau.

AmX_sNk
03-09-2012, 09:36 PM
Ba te asigur 100% ca am jucat numai cu numele sNk si nu am folosit cod. Si uita-te la link-ul de la topic:| tu crezi ca daca nu ma vezi pe servar nu am 25 h? Inainte sa se reseteze topul aveam mai mult de 200. Si nu ma intereseaza daca tu nu m-ai vazut pe servar. Daca site-ul gametraker minte ca am 32 de ore, de ce ati m-ai bagat servarul pe el? LoL! Cred ca nu ai citit nici in cerere: perioada cand joci: seara, weekend si in vacanta.

AnGeL | Pro (W_^)
03-09-2012, 09:46 PM
Ba te asigur 100% ca am jucat numai cu numele sNk si nu am folosit cod. Si uita-te la link-ul de la topic:| tu crezi ca daca nu ma vezi pe servar nu am 25 h? Inainte sa se reseteze topul aveam mai mult de 200. Si nu ma intereseaza daca tu nu m-ai vazut pe servar. Daca site-ul gametraker minte ca am 32 de ore, de ce ati m-ai bagat servarul pe el? LoL! Cred ca nu ai citit nici in cerere: perioada cand joci: seara, weekend si in vacanta.

Tu nu esti primul care a jucat cu numele sNk pe clasic ! Nu mai fa din tartar armasar, daca omul spune ca nu poti primi slot deocamdata ce tot te contrazici intr-una? Esti batut in cap? Iti zic de acum daca te pui pe cersit de pro garantat nu poti primi slot pe acest server .. Intelege ca inainte sa joci tu pe clasic au mai fost si altii cu acel nick si s-au strans ore pe nick-ul respectiv ..

IRB | Walles
03-09-2012, 09:57 PM
snk...zii si tu o minciuna mai faina...pe serverul vechi pana sa se reseteze nu am avut eu 200 de ore jucate cred...si am 3 ani vechime pe server,si ai tu?daca esti cinstit primesti mai mult decat te astepti,continua asa si nu vei obtine nimic,plus ca omul a zis sa mai joci umpik,nu a dat cu parul

XeLa
03-09-2012, 10:10 PM
Asta ai inteles tu?ca te`am facut codat?sau ca ati copiat numele unui codat cu totii?jucati toti cu un singur nume!mai citeste odata pustiule ce am scris mai sus inainte sa dai aici un reply.
Mi`a placut totusi cum mi te`ai adresat si tupeul care il ai in tine.Foarte obraznic!Nu mai are rost sa comentam . . .

-=MaX=-
04-09-2012, 11:24 AM
Toate prostiile astea se rezuma la un lucru simplu existent in modelul de cerere:
jucati cu un singur nick pentru inregistrarea numarului de ore jucate.

De ce trebuie mereu sa copiati numele altora si sa faceti atata tam-tam? Alege-ti si tu un nume mai diferit nu sNk, asta apare pe toate serverele de cs...
Bine ca nu vrei slot cu nume si parola pe numele Player!