PDA

View Full Version : Cerere Helper



qp ^BalonaSh
23-08-2018, 06:36 PM
GRAD: Helper
NICK: qp ^BalonaSh
VARSTA: 22
ID DE STEAM: 82.137.15.161
STEAM ID: -
LINK FACEBOOK: -
EXPERIENTA: 4 ani
TIMP JUCAT: <b>You have to register to ba able to see this link</b> +inca 2 ore de pe alt nick: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: pranz+seara
MOTIV: camperi, cei care injura, codati....mai sunt multi astfel ce trebuie invatati sa respecte sv
CUNOSTINTELE: sunt precizate la cererea de slot(4 ani admin)
PROMOVARE: sunt dispus sa boostez serverul!
CUVĀNT CHEIE: Motans

EDIT: Din cate stiu eu, si pe forum si pe server este scris ca ADMINII trebuie sa promoveze serverul(cel putin pe server e specific), in acest caz eu, cum nu sunt admin, nu ar trebui sa respect acest lucru decat dupa acceptare. In plus, votarea serverului si ajutarea playerilor sa ramana pe server nu se pun?: votul nr 79 (nu ma lasa sa pun link de pe ******) nr vot 11 pe csservers si nr 59 pe topg

EDIT 2: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!?p=211580#post211580
Macar puneti pe server ca tot stafful este obligat sa faca reclama...nu numai adminii. Multumesc

dyEz*
23-08-2018, 06:39 PM
:pro: el chiar merita admin pt ca de fiecare data cand intru il vad on ;)

wGods | Toxic
23-08-2018, 07:26 PM
:pro: Succes!

MoTaNu` RaW
23-08-2018, 07:38 PM
Aparent regulile acestui server nu prea conteaza. " [ Dovezile se pun aici: Reclama Furien ]--> <b>You have to register to ba able to see this link</b> " Daca aceasta regula nu se aplica, atunci de ce o mai tinem ? Plus ca, Cristi spune clar, " Acest thread va ramane deschis permanent. Aici se vor pune dovezile cu reclama server ului, site ului. Cine nu va pune aici dovada cu reclama server-ului / site ului nu i se va accepta cererea. " Ai :contra: de la mine pana la EDIT !


EDIT: :pro:

-=Christian=-
23-08-2018, 10:41 PM
Te las pana maine sa dai un edit cu promovarea serverului.
O poti posta aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uita-te si aici, te va ajuta: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
24-08-2018, 11:33 PM
Acceptat.

:locked: