PDA

View Full Version : Propunere invizibilitate si no-clip



~HYXUL~
16-08-2018, 11:50 AM
Invizibilitatea de la tero cat si de la ct ar trebui scoasa stiu ca doar cei vip au acces la ea dar sunt unii care si-o aleg mereu si nu avem ce face ca ct.
Cat despre no-clip e aiurea ca te chinui sa faci o mapa si se gaseste unu sa ia no-clip si sa il omoare pe tero. Sau se mai intapla sa isi ia vreo 5 no-clip unul dupa altul si nu mai apucam sa jucam nimic.
Eu propun sa se scoata.

~TraNda~
16-08-2018, 02:25 PM
Invizibilitatea nu va fi scoasa. Este o trasatura veche a serverului, de la inceputurile lui. Inainte era pentru oricine, neexistand VIP pe server.
Ca VIP trebuie sa ai ceva privilegii fata de un player normal, sa fie ceva mai OP.

No-Clip-ul nu va fi scos, insa voi pune o limita de bani, in caz ca inca o se se abuzeze de el, o sa ii maresc si pretul

Denisucu
16-08-2018, 03:25 PM
Ar fi frumos daca s-ar putea alege invizibilitatea o singura data pe mapa sau de 2 ori. Gen sa ai in paranteza la acel meniu ( x1 ) ( x2 ) ( Cred ca asta s-ar putea aplica si la ct )

Cat despre no-clip sa se puna si lui o limita de folosire cum am spus si mai sus sau sa-i puna Angel pretul la 16k, desi cam tot acolo o sa fim, intr-un fel.

Dar ma gandesc ca e greu de facut...

~HYXUL~
16-08-2018, 03:32 PM
Ar fi frumos daca s-ar putea alege invizibilitatea o singura data pe mapa sau de 2 ori. Gen sa ai in paranteza la acel meniu ( x1 ) ( x2 ) ( Cred ca asta s-ar putea aplica si la ct )

Cat despre no-clip sa se puna si lui o limita de folosire cum am spus si mai sus sau sa-i puna Angel pretul la 16k, desi cam tot acolo o sa fim, intr-un fel.

Dar ma gandesc ca e greu de facut...

Sau asa

Blue01
16-08-2018, 08:50 PM
Mie mi se pare inutila propunerea asta, lucrurile sunt asa de mult si pe mine nu ma deranjeaza de loc doar chestia cu invizibilitatea dar nu asa tare

Danielul
16-08-2018, 09:34 PM
Invizibilitatea de la tero cat si de la ct ar trebui scoasa stiu ca doar cei vip au acces la ea dar sunt unii care si-o aleg mereu si nu avem ce face ca ct.
Cat despre no-clip e aiurea ca te chinui sa faci o mapa si se gaseste unu sa ia no-clip si sa il omoare pe tero. Sau se mai intapla sa isi ia vreo 5 no-clip unul dupa altul si nu mai apucam sa jucam nimic.
Eu propun sa se scoata.


Ar fi frumos daca s-ar putea alege invizibilitatea o singura data pe mapa sau de 2 ori. Gen sa ai in paranteza la acel meniu ( x1 ) ( x2 ) ( Cred ca asta s-ar putea aplica si la ct )

Cat despre no-clip sa se puna si lui o limita de folosire cum am spus si mai sus sau sa-i puna Angel pretul la 16k, desi cam tot acolo o sa fim, intr-un fel.

Dar ma gandesc ca e greu de facut...


Din toti cei cu V.I.P. sunt doar cativa ce-l au permanent, deci nu vad de ce s-ar scoate invizibilitatea, daca consideri ca cineva face abuz ai sectiune pe forum pentru report.
No-Clipul e pentru a trece de capcane, poti da slay jucatorului ce intra direct la tero.

~TraNda~
20-08-2018, 12:49 AM
* No-Clip:
- pret marit la 16000$
- timpul scazut (de la 5 sec, la 3 sec)

* Invizibilitatea
- ramane cum este
:locked: