PDA

View Full Version : Csf cu adminii....



Florin11239
03-08-2018, 05:32 PM
Nick-ul tau: *Ala_Blond*.
Nick-ul reclamat: Kabal , pFg | NnZoR ,Rap
Motiv: ofticatii
Mentiuni: Astept sa comentati voi!


Dovezil le-am trimis lui Cristi pe fb ca sa ia el decizia

-=NnZoR=-
03-08-2018, 05:45 PM
Doamne ferește, dovezile se pun să le vedem și noi ca să ne apărăm și sincer nici nu știu ce am făcut :-?. N-am înjurat sau făcut camp/tb și doar v-am atras atenția să echilibrați echipele să fie 2 admini vs alți 2 admini, dar voi ați făcut opusul, ați pus toți adminii într-o echipă. Mai târziu ai început să-l ameninți pe Rap că rămâne fără slot și te-am întrebat cine ești tu să spui asta.. și ai tăcut. Aștept un verdict pentru reclamația asta.. dacă nu se vor lua măsuri cu Kabal și cu Blondu, mă retrag din adminat.

P.S.:Învață gramatica limbii române, o să ai un plus în toate. :*

wGods | Toxic
03-08-2018, 06:58 PM
Cum putem comenta această reclamație, dacă lipsește esențialul?

Florin11239
03-08-2018, 07:11 PM
NU am putu sa incarc pozele.. o sa vada cristi

_Rap_
03-08-2018, 07:32 PM
Vai de capul vostru !!….. Nu stiti sa mutati un player, schimbati mapa aiurea….. spui last si nu astepti sa se termine runda ….. Din partea mea imi puteti scoate gradul, nu-I asa mare problema, dar problema este ca Kabal n-are habar sa admineze si Blondule te-ai bagat aiurea in seama. Aveam o parere foarte buna despre server atunci cand m-am lasat de adminat, dar din pacate acum trebuie sa mi-o schimb….cu admini care nu stiu sa mute un player sau sa schimbe mapa va fi jale !!!

Florin11239
03-08-2018, 09:09 PM
Eu am spus last si nu am asteptat sa se termine runda? Sau kabul? Tot el te-a mutat cand erai viu nu eu

-=Christian=-
03-08-2018, 11:22 PM
Va las dovezile pe care le-am primit de la Florin.
Este normal sa le vedeti si voi, va dati cu parerea dupa care voi reveni si eu cu o decizie.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wGods | Toxic
04-08-2018, 12:03 AM
Mi se pare o situație ce putea fi rezolvată pe server, lăsând fiecare câte puțin.
Adminii prezenți pe server ar trebui să țină jocul cât se poate de echilibrat, cred că asta au încercat să* facă.
Rap și ceilalți băieți, trebuie să înțelegeți că avem admini începători. Nu ajutati cu nimic serverul dacă o să i disprețuiți.
Dacă aveți experiență în adminat, vă rog să le o transmiteți și lor, astfel putem ajuta serverul.
O sancțiune verbală ar fi mai mult decât suficient pentru fiecare, cred eu. Multă baftă

MoTaNu` RaW
04-08-2018, 01:23 PM
Sincer, acest " Ala Blond " nu stiu cum are admin, ma punea pe mine sa ii fac lui BLUE WCD, si l-am intrebat " Tu nu stii sa ii faci wcd ? " Si el cica " Nu " . Cum a reusit sa ia grad ?

Florin11239
04-08-2018, 01:37 PM
Cand am zis nu a fost sub forma de gluma..... XDDDDD cum sa crezi ca nu stiu sa dau un wg :))))) mor :))

MoTaNu` RaW
04-08-2018, 08:13 PM
Cand am zis nu a fost sub forma de gluma..... XDDDDD cum sa crezi ca nu stiu sa dau un wg :))))) mor :))

Dar tot nu i-ai facut WCD ;)

~HYXUL~
05-08-2018, 08:27 AM
Eu sunt de accord cu parerea lui toxic un avertisment ar fi bun pe moment iar daca se mai repeat sa ajungem la sanctiuni mai mari.

-=Christian=-
05-08-2018, 12:04 PM
Mi se pare o situație ce putea fi rezolvată pe server, lăsând fiecare câte puțin.
Adminii prezenți pe server ar trebui să țină jocul cât se poate de echilibrat, cred că asta au încercat să* facă.
Rap și ceilalți băieți, trebuie să înțelegeți că avem admini începători. Nu ajutati cu nimic serverul dacă o să i disprețuiți.
Dacă aveți experiență în adminat, vă rog să le o transmiteți și lor, astfel putem ajuta serverul.
O sancțiune verbală ar fi mai mult decât suficient pentru fiecare, cred eu. Multă baftă

Primiti cate un avertisment de data asta, data viitoare o sa trecem la sanctiuni.
Incercati sa va intelegeti intre voi, incercati sa evitati certurile de genul asta.

:locked: