PDA

View Full Version : Reclamatie WarGods | Obliviate



Shrek
23-08-2012, 03:48 PM
Acest admin,nu cunoaste REGULAMENTUL!
Da vot la minutul 20 : Schimbam mapa? Evident,pentru DA este nevoie doar de 1 vot
Chiar daca 10 playeri voteaza Nu si 1 destept voteza Da,schimba
Da voturi,``Va place mapa``?
Schimba mapa la minutul 20,chiar daca nicin player nu a cerut asta
Sufera de admin!
Este nou?
Cand am incercat s aii explic cum sta cu schimbarea mapei,voturile,si`a pastrat ``demnitatea`` si ma trimis la reclamatie...
Voi reveni cu Print`uri
Multumesc

Esky
23-08-2012, 04:08 PM
asa l-am trimis de bunavoie sa-mi faca reclamatie :)1, eu cred ca stiu bine nu ff bine regulamentul ca nu sunt robot
2; eu intotdeauna cand intru pe zm intreb daka le place mapa sau nu >spre stirea ta shrek
3 la faza cu schimbatu` am intrebat lumea si la vot au raspuns DA si am dat la vot mape si a iesit house 2
spunemi si mie cu ce am gresit

Astept parerea altora daka eu sunt devina imi astept sanctiunea:)

Shrek
23-08-2012, 04:23 PM
Hartile se schimba:

In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;
Nu in minutul 20
Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
Erau destui jucatori pentru acea mapa
Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare.
Nu e ra lag
De ce sa dai vot cu ``Schimbam``( 1 singur raspuns Da este de ajunns) sau ``Va place mapa``(un singur raspuns Nu este de ajuns) in minutul 20?
Cand tu trebuie sa schimbi mapa in ultimele 5 minute sau sa lasi sa intervina votul automat...
Si in privinta limbajului lasi de dorit,
+ Ca intrebi playerii daca vin pe nu stiu ce server cu tine...

Esky
23-08-2012, 04:32 PM
Domnu` shrek in primu rand nu a zis doar 1 player daka ii place mapa ca au zis mau multi ok? si sa sti ca am un limbaj destul de adecvat pentru un admin ca am zis " ca ce aveti azi de parka ati tampit" eu nu vorbeam cu tine delok sa sti eu vorbeam cu Kyd ca nu ma baga in seama
Si ce te intereseaza pe tine pe cine chem eu pe furien? eu stiu ca face parte si WarGods ok? si termina cu vorbele astea atale puerile ca is plin pana in gat de ele

Astept sa vad ce zice Abys sa vada daka ma sanctioneaza sau nu:)

Shrek
23-08-2012, 04:40 PM
De ce atatea voturi inutile ma?
Mori daca astepti pana in ultimele 5 minute?

Esky
23-08-2012, 04:55 PM
Chiar delok nu mor sa astept am toata rabdarea din lume:)

bLLue
23-08-2012, 05:04 PM
Ma nu va mai tot certati daca a dat la voi Schimbam da nu si a iesit DA ce tot ce certati daca era sa iasa NU iti zic eu shrek cu nu mai schimba mapa . Dati Topic Closed !

daniel_San
23-08-2012, 05:05 PM
Shrek...jucatorii joaca pe server, asa ca jucatorii decid daca vor schimbarea hartii. Daca este o panarama de mapa, ce faci? Astepti pana iti ies toti? El a intrebat, jucatorii au raspuns. Dorinta lor a fost implinita.
Topic Closed.