PDA

View Full Version : Reclamatie Gymy



ReFlex
21-08-2012, 02:17 PM
Am intrat cu un nume toxi :)) si Gymy tot spunea pe admin_say LINISTE IN SALA ! intruna si eu am zis la misto sa te chis in freza profesore apoi am luat gag 10 minute X( asta chiar e motiv de gag sa zicem ca e dar de 10 min ? Profita de admin si eu am glumit cu el nu lam injurat ... apoi mia zis ca nam dreptu sa fac nimic in fata lui ...


SCUZATI CA NU MAM UITAT LA MODEL DAR AM NERVI PE EL CA FACE MErEU ASA
APROPO AM SI MARTOR PE akkairo sau cv de genu si XtrZ

veronika.vera
21-08-2012, 02:26 PM
Am fost si eu. Aiurea, ca niste copii de 10 ani :-j
Si fraza " LINISTE IN SALA" dupa cate stiu ii apartine altui admin :))
Ai, si nu vreau sa supar pe nimeni, dar unii au boala "adminului" . ;)

Sky
21-08-2012, 02:38 PM
Reclamatie puerila, de unde sa stie Gymy ca esti tu Reflex sau mai stiu cine? Faceti fratilor reclamatii fondate si cu fundamente reale, nu pentru gag sau alte chestii minore.

P.S: Vera ai dreptate, dar aici e vorba de un amarat de gag.

GyMy
21-08-2012, 02:52 PM
reflex dca eu profit de admin e bine eu am luat adminu doar pt a ajuta sv;) a scapa de codati si ;) pt a popula sv ;) nu pt a profita, u vi aici si spui ca ai primit gag 10 minute dar nu ai spus tot..., toti colegii tai care sunt martori au inceput sa`si bage si sa`si scoata apoi au iesit dpa sv si u ai inceput cu gura mare si sti ca nu e prima data cand ma ameninti ca faci reclamatie ;) ... sincer dar nush 10 minute gag? si vi si faci reclamtie ;) nici macar dovada nu ai .. :) dca am gresit sa fiu sanctionat ;) cei de sus decid;)

ReFlex
21-08-2012, 02:53 PM
mda ma Sky da gymy na facut doar odata chestia asta ca nu faceam eu daca imi dadea gag 10 min fi serios da el profita mereu ...

Sky
21-08-2012, 02:56 PM
pune prin ca ai luat gag aiurea folosind un limbaj adecvat pe server. "sa te chis in freza" de pe alt nick nu e limbaj adecvat, o fi gluma..dar pentru cine accepta astfel de glume.

ReFlex
21-08-2012, 02:57 PM
gymy eu nu faceam reclamatie daca luam gag 10 min omule ca nus de pe alta planeta dar toti spun ca tu profiti de admin asa ca fi si u serios si nu mai baga in ele ca eu nu am facut deloc gura mare am zis doar ca ai reclamatie pt gag degeaba si apropo cand eram cu celalalt nume u ai spus "Nu ai dreptul sami faci nimic" cum adica nu am dreptul sati fac nimic?

ReFlex
21-08-2012, 02:59 PM
sky te inteleg dar 10 min gag ...alti injura de fata cu el si nimic si tiam mai zis el face mereu asa ca nu fac eu reclamatiie pt 10 min gag

veronika.vera
21-08-2012, 03:03 PM
Eu tot am zis ca nu e nevoie sa sculati toti adminii si ownerii in picioare ptr un gag.
Si Gymy, poate ca tu ajuti srv, dar sa dai gag in stanga si in dreapta nu ajuta la popularea lui, cat am stat eu azi pe srv, toti cei cu gag ptr "la naiba", "ce dracu" au iesit. Aici cu fraza "sa te chis in freza" chiar merita un gag ptr ca se adreseaza cuiva anume.
Si Gymy chiar se straduie sa ajute, dar sa o ia mai incet :))

ReFlex
21-08-2012, 03:04 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sky
21-08-2012, 03:09 PM
Pffff , rezolvati-va frate diferendele personale in privat, nu cu reclamatii degeaba.

:locked: