PDA

View Full Version : Reclamatie wGods | R3Fl3x!!!



mZq
21-08-2012, 11:41 AM
Eram pe zm_assalt_necro 16 vs 12 si la r3fl3x nu ia placuta mapa intra si da vot schimbam? a pus o mapa fara ascunzatori fara nimic am mai ramas 6 vs 1 apoi peste 5 min da iarasi vot schimbam ?
R3Fl3x asta schimba mapele dupa cum ii plac lui? Punetil va rog sa citeasca regulamentu:D
Va multumesc!!

R3Fl3ex
21-08-2012, 11:44 AM
Eram pe zm_assalt_necro 16 vs 12 si la r3fl3x nu ia placuta mapa intra si da vot schimbam? a pus o mapa fara ascunzatori fara nimic am mai ramas 6 vs 1 apoi peste 5 min da iarasi vot schimbam ?
R3Fl3x asta schimba mapele dupa cum ii plac lui? Punetil va rog sa citeasca regulamentu:D

Gresesti.
Mapa era prea mica avand in vedere ca eram ca 10 jucatori.
+ ca nu am pus-o de capul meu.Playeri se plangea.Asa ca am pus un vote: Schimbam Harta? Da Nu
Rezultatul a fost Da.
Astfel am pus niste harti spuse de ei la votemap!

Inca ceva,numele meu este WarGods | R3Fl3ex


Hartile se schimba:
1.In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;
De comun acord cu jucatorii nemultumini de harta curenta, prin vot;
Cu sau fara vot atunci cand nu e alt admin pe server si este necesar;
Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare.

Deci,nu am incelcat nici-o regula!

mZq
21-08-2012, 11:55 AM
pai assalt era prea mika??? dar mapa pe care ai pus`o uh cuum era??? nu erau ascunzatori si + ca au iesit toti playeri gandeste ati pierdut 14 playeri cand ai schimbat mapa si nici un playeri nu se plangea:))) ai intrat uh si ai zis direct schimbam?

R3Fl3ex
21-08-2012, 11:56 AM
pai assalt era prea mika??? dar mapa pe care ai pus`o uh cuum era??? nu erau ascunzatori si + ca au iesit toti playeri gandeste ati pierdut 14 playeri cand ai schimbat mapa si nici un playeri nu se plangea:))) ai intrat uh si ai zis direct schimbam?

Si atunci tot vote am pus,daca nu ai fost atent.Playeri au vrut acea mapa,eu doar le-am indeplinit dorinta.Eu mereu folosesc vote!Eu nu pun mape de capul meu.
Se pare ca dintre toti,nu mai tie ti-au placut acele 2 mape,din acest motiv comentezi si faci reclamati.

Dovada ca a vrut schimb(mai erau dar nu pot face screen mai mare)dupa ce a cerut schimbare,am bagat vote!Si astfel si ceilalti au vrut!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Esky
21-08-2012, 12:07 PM
Reflex gandeste ca am pierdut playeri din cauza votului... si mapa zm_assault_necro ii destul de mare, cand am intrat pe zm am vazut ca ai dat vot asa de la tine ca era mapa aia cu grenazile cred ca he_fiesta eu nu cred ca se procedeaza cum ai vrut u sa schimbi 2 mape una dupa alta...

R3Fl3ex
21-08-2012, 12:11 PM
Erau 12 pe necro,dupa pe fiesta(pe care ei au vrut,am bagat si vote,uitate am postat imagine) Dupa pe fiesta au plecat 2,adica thekyd si inca unu.Nu din cauza harti cel mai probabil.Deoarece thekyd a zis si pe necro sa se duca pe clasic.
Deci nu am pierdut cum a zis el.

EDIT://Dati T.C ma retrag.

AnGeL | Pro (W_^)
21-08-2012, 12:56 PM
Eram pe zm_assalt_necro 16 vs 12 si la r3fl3x nu ia placuta mapa intra si da vot schimbam? a pus o mapa fara ascunzatori fara nimic am mai ramas 6 vs 1 apoi peste 5 min da iarasi vot schimbam ?


O dovada ceva ? Sau doar iti place sa-l pui pe AbySs/Max sa caute prin loguri .. ? Eu stiu ca , cand trebuie sa faci o reclamatie trebuie sa ai dovezi ceva :|


Gresesti.
Mapa era prea mica avand in vedere ca eram ca 10 jucatori.

Cum adica erati 10 jucatori? Din postul lui mZq reiese ca erati 28 pe mapa zm_assault_shadow..




EDIT://Dati T.C ma retrag.

Nu-mi place ce vad. Asta da dovada de infidelitate si de egoism .. Nu inteleg de ce vrei sa te retragi vazand ca ai o reclamatie :| . De unde sti ca ai gresit? Daor ca asa spune mzq? Lasa un owner sa decida daca ai gresit sau nu..

P.S: Nu inteleg , daca erati 28 pe server de ce sa dea reflex la vot he_fiesta? :|

R3Fl3ex
21-08-2012, 12:59 PM
O dovada ceva ? Sau doar iti place sa-l pui pe AbySs/Max sa caute prin loguri .. ? Eu stiu ca , cand trebuie sa faci o reclamatie trebuie sa ai dovezi ceva :|



Cum adica erati 10 jucatori? Din postul lui mZq reiese ca erati 28 pe mapa zm_assault_shadow..



Nu-mi place ce vad. Asta da dovada de infidelitate si de egoism .. Nu inteleg de ce vrei sa te retragi vazand ca ai o reclamatie :| . De unde sti ca ai gresit? Daor ca asa spune mzq? Lasa un owner sa decida daca ai gresit sau nu..

P.S: Nu inteleg , daca erati 28 pe server de ce sa dea reflex la vot he_fiesta? :|

Nu am dat de capul meu,playeri au cerut.
Mi-au cerut sa pun si he_fiesta la votemap.Poti sa-l intrebi si pe wGods The Kyd

-=MATRIX=-
21-08-2012, 01:01 PM
nu eram 28 pe server

WarGods | AbySs
21-08-2012, 02:11 PM
M-am uitat peste log-uri si greseala este a ta Reflex. Ai intrat si ai intrebat daca vor alta harta, ti-au raspuns doar 2 playeri si tu ai dat votul. Regulile spun atunci cand playerii doresc schimbare, nu daca un singur player sau mai multi doresc schimbare. Si regula ar fi sa bagi o harta pentru a intra mai multi playeri (o harta cat de cat mai mare si mai dorita). Si sti si tu ca ai cam gresit, atunci cand ai vazut ca nu este bine ai vrut sa o schimbi dinou. Avand in vedere ca este prima ta reclamatie am sa te iert. Te rog sa fi mai atent pe viitor si inainte de a da un vot sa te gandesti si sa vezi ce doresc majoritatea.