PDA

View Full Version : Reclamatie Dracusorul :D



AlpHaa
04-06-2018, 10:46 PM
NICK: AlpHaa
VARSTA: 20
DATA SI ORA: scrie mai jos
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) ! : 46.214.207.178
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: dracusorul :D
MOTIVUL: ban pentru neprezentare wcd. dar nici nu cred ca se incarcase wcd-ul. mi l-a facut inainte cu cateva secunde. si acum tot eu raman cu banul.
DOVADA: Poze, demo, etc!
am fost banat pe 31 mai 2018 - 23:20:15, iar wcd a fost făcut la 23:21:50.
de unde timp sa fac ceva?
ROG SA SE VERIFICE DE CATRE FONDATOR!

wGods | Toxic
04-06-2018, 11:31 PM
Dacă liderii doresc, ar trebui verificat
1. Timpul īn care ți a cerut wcd și momentul in care ai fost banat.
2. Dacă ai refuzat să faci wcd.
3. Dacă ai ieșit de pe server īnainte de scanare.
Succes!

Dracusorul :D
04-06-2018, 11:55 PM
Waw cat tupeu dupa ce vorbesti si urat si ai si refuzat sa faci wcd mai vi si cu pretenti...:|

--------------- Added after 8 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite si dovada

Serujio
05-06-2018, 07:54 AM
:contra:Are dovada Dracusorul ca ai refuzat sa faci wcd

AlpHaa
05-06-2018, 05:19 PM
eu nu vad ca am zis nu, exprimarea mea a fost una de nervi ca iar trebuie sa fac. nu cred ca scrie nu

~Wolf~
05-06-2018, 05:40 PM
Dracusorul si-a facut treaba.Asta sa-ti fie invatatura de minte sa raspunzi clar si sa ai respect fata de altii.:contra: unban.

wGods | Toxic
05-06-2018, 06:13 PM
Ai judecat răspunsul lui lipsit de maturitate, ca fiind nu. Limbajul obscen se pedepsește ca atare.
Ar trebui să i fi adus la cunoștință că e nevoit să facă wcd de cate ori i se cere, plus că refuzul de a realiza un wcd, duce la ban.
A fost banat in cel mult 2 min, din ce vad īn print, ceea ce mi se pare puțin absurd avānd in vedere lipsa playerilor.
Nu uita să fii răbdător cu playerii.
:pro: unban

AlpHaa
05-06-2018, 08:16 PM
da boss, ma enervasem, se pedepseste cu gag, pentru ca nu era nimic la adresa lui. dar te asigur, ca amx_ban a fost dat in mai putin de 2 min, eu dupa ce am scris ultimul cuvant, am bagat cs-ul in bara, si am facut ala... cand am intrat, eram deconectat

Dracusorul :D
05-06-2018, 11:59 PM
Eu presupun ca lucrul acesta ii clar ca, daca un admin te pune de 10 ori la scan il faci, asa am fost si eu la inceput faceam aproape in fiecare zi si eu nu cred ca nu mi-o fost adresate mie cuvintele alea pt ca daca te uiti un pic mai atentent ai sa vezi ca l-am intrebat daca face sau nu scan acuma si o zis ca p... Eu unu zic ca am procedat corect Toxic acuma ramane de vazut ce zice si Wick sau ceilalti

AlpHaa
06-06-2018, 04:47 PM
da ma, dar n-am zis ca nu il fac. ti-am zis mai sus, eu inainte sa vad ca m-ai banat (cand am bagat cs-ul in bara) am facut scannerul. dupa am intrat sa ti-l dau si eram deconectat.

-WickedSick-
06-06-2018, 06:10 PM
E vina ta Alphaa fiindcă dacă te-a pus spec și nu spui nimic, dar tu faci wcd-ul, el ce crede? ca automat nu-l faci, daca viitoare deschide gura și spune ca-l faci dacă te pune spec, și īncearcă să-l faci fără sa mai comentezi aiurea, ban-ul rămāne pana la expirare. Reclamație puerilă!
:locked: