PDA

View Full Version : Reclamatie firma1



ANA.S
19-08-2012, 04:04 PM
Nume reclamant : ANA
Motiv : Din nou ma jucam linistita fara sa deranjez pe cineva , iar acest pustiulica cu nume de "JOS ROMANIA" zis si firma1 , s-a luat bineinteles de mine , in speranta ca eu sunt vre-o fraiera si nu am sa ripostez.
Dovada : Rog a se verifica log-urile intre orele 15:40 - 16:00 , harta fy_snow , sunt pe laptop si mi se misca infect netul , altfel v-as fi adus dovezi ca si reclamatia precedenta.
Am salvat :
firma1 : ????ce ban iei tu
ANA : eu ?

Freek headshot killed Bica with ak47
Welcome to Cs.WarGods.ro visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[G]*DEAD*firma1 : da
ANA : sa-ti moara la intrarew ca iau eu eu ban
Kicked :"banned permanently"


Inca odata scuze ptr ca nu am upload la print , dar nu ma pot descurca cu netul la aceasta ora, insa v-am pus harta si ora respectiva.

Acum faceti-ma sa inteleg , ownerii de pe acest server , au vre-o treaba cu adminatul ?
Eventual , asa se intampla mereu ? Noi ca playeri sa fim mereu provocati , si cand raspundem cu aceeasi moneda sa fim banati si permanent ?
Stupid , este deja a2-a reclamatie in doar 2 zile , oare sunt eu de vina , sau conducerea ?

Sky
19-08-2012, 04:35 PM
"pustiulica" asta are vreo 35 de ani :))) , trebuie sa intelegi ca el e o fire mai colerica asa, marea majoritatea a noastra si-au luat "botezul" de la el.Ban-ul iti va fi scos daca lasi si un ip aici.
As mai avea inca un mic sfat sa-ti dau, nu mai folosi un astfel de limbaj provocator, daca esti neindreptatita cu ceva scrie aici dar nu agrava situatia zicand chestii de genul la ce ai zis mai sus.

AmX_DeaDShoT
19-08-2012, 04:37 PM
"pustiulica" asta are vreo 35 de ani :))) , trebuie sa intelegi ca el e o fire mai colerica asa, marea majoritatea a noastra si-au luat "botezul" de la el.Ban-ul iti va fi scos daca lasi si un ip aici.

"Pustulica" asta nu se lua degeaba de ea. Sigur a avut un motiv, ca nu a pus toata consola cum a facut data trecuta.

daniel_San
19-08-2012, 04:44 PM
Deadshot, cand vine vorba de firma se mai intampla:). Asa ca...posteaza IP-ul si incearca sa-l ignori.

ANA.S
19-08-2012, 05:21 PM
DeadShot , vorbesti in necunostinta de cauza, nu suport cand intru sa ma joc ca tot omul , sa vina unul mai tafnos doar ptr ca este admin , nu are dreptul sa se ia de mine , nu ma ameninta ca-mi da ban de pomana , avea ceva de argumentat se ducea spectator si imi facea poze.
Sky , nu ma mai pot controla , mereu cand intru , mereu am probleme.
Astfel incat , nu mai doresc scoaterea banului , m-am razgandit , si imi cer scuze pt reclamatie.
PS: Daca aveam ceva de ascuns , DeadShot , mai postam ora si mai ceream log-urile ? Probabil ca esti obisnuit numai cu agarici care mint , nu sunt asa.
Succes cu aceasta comunitate , si prin acest prilej, as dori banarea userului ANA.S
Sal

-=MaX=-
19-08-2012, 06:09 PM
in 90% din cazuri ignoranta aduce mai multe decat razbunarea sau raspunderea cu aceeasi moneda... Nu e nimeni obligat sa-ndure chestii dar nici nu are rost sa cauti raspunsuri unde nu sunt...
Pe scurt firma1 e unul din owneri care desi nu e chiar un maestru in ceea ce priveste adminatul sau buna primire a noilor veniti, mereu a contribuit la partea hardware sau mai ales la partea financiara ori de cate ori a fost nevoie, de-asta isi are binemeritatul loc din prezent.
Totodata orice ban dat aiurea de el se scoate, e constient si de acord cu asta si nu tine manie pe nimeni, nu vei lua ban inca odata daca intrii din nou pe server. Chiar daca aparent e mai greu de inteles, in spatele fiorosului de pe server e un om pus mereu pe glume care are farmecul lui in caterincile ce au loc pe server. Multi dintre cei ramasi au ales sa stea datorita atmosferei de pe server si datorita calitatii oferite de noi.

ANA.S
19-08-2012, 06:34 PM
Aha , asa tratati voi playerii pana la urma , sa-nteleg..e ok , doar pt ca au financiarul in spate , niciodata o comunitate nu o sa iasa la iveala pe tema asta,
Am solicitat si eu ban pe acest forum , te rog frumos :)

bogdan^srr
19-08-2012, 07:37 PM
Eram si eu pe server cand sa petrecut respectiva faza, asa ca pot aduce si eu o parere. ANA juca foarte bine, eram putini jucatori si cum ANA juca peste media playerilor prezenti, firma a considerat ca are cod. Pot spune ca o cunosc pe aceasta ANA, este un jucator de talia lui xela, singurul ei defect este ca se aprinde repede si riposteaza furibund.
@ana; il mai asupresti pe Lead?:))

bLLue
19-08-2012, 09:16 PM
Scuzati ca ma bag ANA.S te astept pr srv meu cu siguranta nu se ia nimeni de tine:) Respawn.WarGods.ro

Power.
19-08-2012, 09:26 PM
Scuzati ca ma bag ANA.S te astept pr srv meu cu siguranta nu se ia nimeni de tine:) Respawn.WarGods.ro

Puteai discuta despre asta prin PM.

ANA.S
19-08-2012, 09:38 PM
haha bogdan :-) l-am lasat in pace :))
UN TC CEVA..si ban pe userul meu

Sky
19-08-2012, 10:32 PM
Nu-ti da nimeni ban nicaieri, lasa "figurilii" si joaca acolo ;;)

RedMan
19-08-2012, 10:47 PM
Scuzati ca ma bag ANA.S te astept pr srv meu cu siguranta nu se ia nimeni de tine:) Respawn.WarGods.ro
Pe bune ma ? :)) Foarte tare faza :))

bLLue
19-08-2012, 11:41 PM
Hai ma acum nu faceti misto de mine:))

ANA.S
20-08-2012, 12:34 AM
Sky , ti-am dat eu voie sa vorbesti ? :D :D :D :D

Sky
20-08-2012, 12:35 AM
Sky , ti-am dat eu voie sa vorbesti ? :D :D :D :D

Te rog sa ma ierti pentru impertinenta, promit sa ma revansez cu o sticla de Angelli :-S

FragNSTein
20-08-2012, 08:20 AM
"pustiulica" asta are vreo 35 de ani :))) , trebuie sa intelegi ca el e o fire mai colerica asa, marea majoritatea a noastra si-au luat "botezul" de la el.Ban-ul iti va fi scos daca lasi si un ip aici.
As mai avea inca un mic sfat sa-ti dau, nu mai folosi un astfel de limbaj provocator, daca esti neindreptatita cu ceva scrie aici dar nu agrava situatia zicand chestii de genul la ce ai zis mai sus.

Hai ca nu strica putin offtopic ca prea suneti incrancenati:D
Sky, exista si "mica majoritate"?:)) Pai ori suntem o majoritate ori nu mai suntem?:P

P.S. Ana, dupa cum ti-a recomandat si cristi, poti intra si pe awp.wargods.ro . Nu se ia nimeni de tine si, in plus, te poti imprieteni cu Negrutzu:D

ANA.S
20-08-2012, 12:53 PM
Spamm....

Rapid1923
20-08-2012, 01:34 PM
Topic closed.