PDA

View Full Version : Smiley si Loredana, pregatiti pentru "Vocea Romaniei"!



Esky
19-08-2012, 10:26 AM
1. Te pregateşti pentru un nou sezon al emisiunii concurs „Vocea Romaniei“. Care sunt gandurile tale la cea de-a doua editie a acestui show?

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Imi fac vara sanie si iarna caruta. Ma pregatesc inca de cand s-a terminat prima editie pentru, conteaza foarte mult ca eu sa fiu intr-o anumita forma si in masura sa fac alegerile cele mai bune si in acelasi timp sa gasesc limbajul comun cu toti cei care vor fi in echipa mea, asa ca in fiecare zi trebuie sa te perfectionezi si eu asta am incercat sa fac de atunci si pana astazi.
Smiley
2. Te pregateşti pentru un nou sezon al emisiunii concurs „Vocea Romaniei“. Care sunt gandurile tale la cea de-a doua editie a acestui show?
Sa descopar oameni noi, talente noi, voci pe care sa le produc in continuare, sa fac show cu echipa mea si, nu in ultimul rand, sa castig!

3. Eşti mereu extrem de bine "pregatit" în ceea ce priveşte tinuta vestimentara. Te laşi pe mana stiliştilor sau îti pui amprenta personala ?
In viata de zi cu zi alegerile imi apartin, iar la show-uri ma las pe mana stilistilor care se inspira din amprenta mea personala

4. Emisiunea concurs „Vocea Romaniei“ a batut toate recordurile de audienta şi popularitate. Crezi ca emisiunea poate atinge din nou aceleaşi cifre?
Dupa ecoul primului sezon, cu siguranta succesul va fi si mai mare si sper eu ca acest al doilea sezon sa aduca si mai multi artisti pe piata.
5. Cum reuşiti voi, juratii, sa-i stimulati pe concurenti?

Nu exista o reteta clara, pentru ca fiecare reactioneaza diferit. Important este sa se simta bine pe scena, sa cante cu sufletul, si atunci lucrurile vin de la sine.
6.
Cum a fost revenirea in fotoliul de jurat-antrenor? Ti-a fost dor de show ?

A fost mai bine decat ma asteptam pentru ca m-am simtit mai relaxata si parca m-am intors acasa. E adevarat, am avut emotii, dare le au disparut in momentul in care m-am asezat acolo si a urcat pe scena primul concurent. Ma regasesc intr-o pozitie mult mai calma si mult mai zen.


sursa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>