PDA

View Full Version : reclamatie



Blue01
26-04-2018, 02:14 PM
Nick-ul tau: Blue
Nick-ul reclamat: Soriin
Mapa: fy_snow 2 (ceva de genu}
Data si ora: 14:00 26.04.2018
Motiv: jigniri asupra mea + un comportament jalnic mai ales ca nici nu stie ca nu ai voie camp
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: are grad propun down

Soriin
26-04-2018, 02:38 PM
Doamne, rar imi este dat sa vad un om cu creierul cat nuca , copilas , aveam scorul 14 1 , nici nu am fost ct , cum faceam camp ? Ori tu poti sa faci camp si la terro , nu? !! Si nu am grad , nici nu te uiti dar vorbesti si tu !

Blue01
26-04-2018, 02:47 PM
Doamne, rar imi este dat sa vad un om cu creierul cat nuca , copilas , aveam scorul 14 1 , nici nu am fost ct , cum faceam camp ? Ori tu poti sa faci camp si la terro , nu? !! Si nu am grad , nici nu te uiti dar vorbesti si tu !

Am aratat dovada ca faci camp? Ce comportament jalnic si nu stiu ce ai cu varsta mea ai prioritate daca esti mai mare ca nu inteleg?

Soriin
26-04-2018, 02:59 PM
Copilas , invata sa te stergi la nas mai intai .Cum poti sa spui ca fac eu camp , daca eu eram terro ? ne-ai disperat pe acolo ca ne faci reclamatie dar tu erai ct , eu zic sa nu te mai bagi in discutii si gata !

GAgi
26-04-2018, 07:17 PM
o sa comentez doar din dovada pe care ai pus-o tu. nu cred ca e nevoie de o reclamatie pentru acel "tampit" (atat am vazut eu din poza,restul doar killuri etc).cu totii ne mai enervam si mai scoatem cate un cuvant d-asta :contra: reclamatie

Blue01
26-04-2018, 07:53 PM
o sa comentez doar din dovada pe care ai pus-o tu. nu cred ca e nevoie de o reclamatie pentru acel "tampit" (atat am vazut eu din poza,restul doar killuri etc).cu totii ne mai enervam si mai scoatem cate un cuvant d-asta :contra: reclamatie

prea greu ii sa dai un pic mai in jos, imi fine pe mine asta m-o enervat la culme ca facea camp cand era ct si i-am zis ca ii fac demo daca mai face o data si gata o inceput scandalu

-WickedSick-
26-04-2018, 08:10 PM
Reclamație puerilă, încercați să nu vă mai comportați ca niște prunci, asta nu e motiv de reclamație, iar prin niște poze nu poți demonstra faptul că a campat ca și ct, data viitoare fă un demo.
:locked: