PDA

View Full Version : Unban Cosmin



GoGomania
15-08-2012, 02:26 PM
Nume:Cosmin
IP:188.26.41.123
Varsta:15 ani
Data:15 august
Ora:in jur de 14:20
Harta:Fy_snow
Motiv: Probapil ca pt aim deoarece mia spus ca am demo
Mentiuni:Am o problema la mouse am mouse x7 si are un buton mic care da 2 glonate la rand si cateodata il apas din greseala deoarece este exact langa click si in demo o sa vedeti pe sfarsit ca l-am pasat de vro 2 sau 3 ori si am omorat 1 om afk din greseala in cap .Probabil acesta a fost momentul care la determinat pe admin sami dea ban.Tinta nu-mi tremura deloc va rog sa va uitati cu atentie la demo-ul pe care o sal posteze.Va multumesc:)

spike
15-08-2012, 03:07 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

iRBWAllABieSs
15-08-2012, 03:10 PM
De cate ori ai jucat cand eram si eu pe server nu mi s-a parut nimic suspect la tine. Acum sa vedem daca o sa fie pus demo-ul sa-l analizam, iar in cazul in care nu exista vreo dovada, banul iti va fi scos.

Ok, revin cu o completare, am analizat demo-ul, a dat 3 hs-uri, dar nu e faza concludenta de aim. Mi se intampla si mie si multora, drept urmare poti spune ca a dat niste avioane, sf-uri sau a avut bulan si atat:) Parerea mea e ca n-are aim.

GoGomania
15-08-2012, 03:15 PM
Am o problema cu demo-ul nu-l pot vedea ii dau viewdemo si scriu numele imi spune ca nu poate sal deschida:\

iRBWAllABieSs
15-08-2012, 03:18 PM
Am o problema cu demo-ul nu-l pot vedea ii dau viewdemo si scriu numele imi spune ca nu poate sal deschida:\
Incearca cu playdemo, urmat de nume.

GoGomania
15-08-2012, 03:24 PM
Am reusit sa vad demo-ul :) Astept mai multe pareri:D

spike
15-08-2012, 03:26 PM
walla...faza e ca am tot analizat la el si sunt multe faze de bulan si de avioane repetate de nu stiu cate ori... si la intervale gen 1 runda rupe tot 2-3 sta cuminte ... e la buton faza te asigur eu ;)
Bulanu asta nu vine odata la 3 runde asa de undeva din cer ...
Faza cu 2 gloante odata o inteleg...dar de la un recul normal la un recul numa din cap in cap mi'e greu sa cred

GoGomania
15-08-2012, 03:30 PM
Doar pe ultimul om care era afk lam luat in cap de la am 2-lea glont.Butonul trage 2 gloante consecutite.Primi doi iam luat cu click pe ultimu lam agatat din greseala cu glontu ala tras.Uitete mai atent:)

iRBWAllABieSs
15-08-2012, 03:32 PM
Eu mi-am spus parerea buna, rea cum o fi. Acum sa asteptam sa-si dea cu parerea si alti admini ca sa se poata ajunge la un rezultat.

GoGomania
15-08-2012, 03:36 PM
Si spike spuneai tu de aim la buton .Ca 2-3 runde stau cuminte o sati fac un demo pe tot parcursu mapei luam cate 2 3 pe runda si aproape pe toti in cap.Aveam runde rare cand muream si daca mureau tot luasem.Acuma fiecare vede ce vede:)

Tiger
15-08-2012, 03:46 PM
@spike: Vad ca n-ai prea mai dat pe forum ca sa vezi noutatile, ha ?

Caz general: V-am facut o aplicatie de detectare codati dar va durut undeva sa o incercati, sa vedeti cum merge aplicatia, sa raportati eventualele bug-uri, dar nu . Au stiut cei de pe zombie sa o testeze, dar voi sunteti cu mot. Acum cat timp este acesta aplicatie va este lene sa o folositi, preferati sa dati banuri pe server.
De 3 zile e aplicatia pe forum, dar aproape niciunul de pe cs n-a descarcat-o macar, d-apoi sa mai citeasca acel thread! Halal spirit din partea unora de pe cs! Am muncit mult si degeaba pentru niste oameni care nici macar nu s-au sinchisit sa citeasca un amarat de thread!

PS: Imi cer scuze pentru aceasta iesire, dar acesta este adevarul!

LE: Ca sa nu o mai lungim atat ...
@ GoGomania: Nu sunt admin pe cs, deci nu ma bag. Am vrut doar sa atrag atentia ca sunt unii care ii doar undeva de munca mea.

@ spike: Deci tu ma minti pe fata. Unde ai intrat tu in fiecare zi? Daca ai fi intrat asa cum ai spus, ai fi vazut ca pe chat au fost cateva mesaje care va atragea atentia sa va uitati peste acel topic. Ca tot ai adus vorba de SS Checker, a fost facuta o mai mare reclama la el, a avut mereu update-uri si de fiecare data cand publicam un nou update il faceam public si pe chat ca lumea sa se uite. Vrei sa vedem cat de activ esti ? Sa cerem unui administrator logul, asta in cazul de exista pe acest forum ?

PS: Nu sti ce face SS Checker si unde este ? Dar pe goagal ai incercat sa dai un search dupa ss checker (sau wargods ss checker) ? Sa sti ca e printre primele in cautarile google. Vad ca nici macar asta n-ai fost in stare sa faci!
PS2: Tine-ti gogonatele pentru tine!

spike
15-08-2012, 04:00 PM
intru in fiecare zi pe forum sa ma uit dak am vreo cerere de unban sau mai stiu eu ce...Nu a pomenit nimeni de aceasta aplicatie.
Singura aplicatie despre care stiu si o folosesc de fiecare data este "SS checker'ul" Nici nu stiu macar unde ai postat'o si ce detecteaza si cum functioneaza ca sa pot raporta ceva;)
Si nu cred ca sunt singurul.
Eu analizez ce vad cu ochi mei buni sau rai cum sunt ei
Dar totusi daca ai avut curiozitate'a asta sa deschizi acest topic , mai bine iti dadeai cu parerea si lucru de mai sus puteai sa mi'l spui prin PM si sigur imi sarea in ochi ;)

GoGomania
15-08-2012, 04:01 PM
Tiger pot avea parerea ta despre acel demo :) te rog?

spike
15-08-2012, 04:38 PM
tiger ti s'au aprins calcaiele ? Am zis ca singura aplicatie de care stiu e SS checker... reciteste ce am scris ... vezi ca incepi sa o iei pe aratura. Nu cred ca eu sunt problema in chestiunea asta. Daca nu ai nicio parere sau ceva, offtopic'u nu ajuta la nimic

GoGomania
15-08-2012, 06:08 PM
Daca vreiti sa va certati deschideti un post nou in alta parte va rog frumos:) (Spyke si Tyger).Astept parerile mai multora despre demo:)

godless
15-08-2012, 07:37 PM
spyke nu crezi tu ca in loc sa te insele ochii, poti incerca un programel mult mai sigur? asa scadeti rata banurilor date pe server , lumea ramane! ca esti sau nu singurul, mai putin conteaza, esti printre primi care a dat ban fara sa-l foloseasca !desi omu chiar s-a chinuit sa-l faca pt voi toti, sau poate tu ai fost cel mai ghinionist si tie ti s-a facut reclamatie primu!
e normal ca omu sa ia foc cand stie cata munca a depus,, cand pune suflet pt server si a venit cu o solutie viabila ca sa scada rata banurilor date aiurea(nu zic ca al tau e dat aiurea)! nu dureaza mult sa-l descarcati, folositi-l si se vor vedea rezultatele!
daca intrai in fiecare zii vedeai acel threat sigur! l-am vazut eu care nu intru foarte des , am momente cand nu intru cate o saptamana si am si momente in care intru zilnic!

GoGomania
15-08-2012, 08:46 PM
Va rog frumos puteti decide ceva in legatura cu mine.Puteti sa dezbateti acest subiect legat de SS checker si in alta parte nu neaparat in acest topic.Va rog frumos dati-va cu parerea in legatura cu demo-ul acela:)

Sky
15-08-2012, 08:50 PM
Ban scos.Bine.PA! ;;)
Demo-ul e prea scurt, poate fi vorba si de bulan dar am auzit dintr-o sursa de incredere care juca azi incognito ca aveai aim nesimtit, pacat ca nu ti-a facut si demo. Sper sa-ti fie invatatura de minte si sa eviti programele "ajutatoare" in caz ca le-ai folosit pana acum.

GoGomania
16-08-2012, 10:15 AM
Eu pot sa iti spun ca nu am folosit niciun tip de cod sau program sa ma ajute si de acum in colo ca sa nu mai existe dubii in privinta mea voi folosii WAC-ul.

GoGomania
16-08-2012, 11:46 AM
Am filmat un demo in care am scoruri foarte mari pe 2 mape india unde aveam in jur de 120 cu max 30 si crazyjump unde dau numa headuri aproape cu Wac-ul on am dat si in chat thetime de cateva ori ca sa se vada ora la care am jucat.Va rog frumos dativa cu parerea:D. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Va rog frumos uitati-va la el:D

RedDinG
16-08-2012, 12:56 PM
bai baiatule tu altceva in afara sa te lauzi cu minunatul tau skill si cu extraordinarele si nemaivazutele scoruri, facute in mare parte pe noobi stii?cui crezi ca ii pasa?iti spun eu, NIMANUI! daca vrei sa te lauzi du-te la copii de 10-12 ani si faleste-te cat oi vrea, nu aici. esti penibil!

GoGomania
16-08-2012, 12:58 PM
Nu vreau sa ma laud dragule vreau sa demonstrez ca nu am cod deoarece mam saturat sa fiu verificat in fiecare zi am 30 de poze facut de 6 admini diferiti si acuma si demo-uri nu vreau sa ma laud cu nimica intelegi?Vreau doar sa vada lumea ca nu am nimica ok?

RedDinG
16-08-2012, 01:10 PM
nu ma lua cu dragule. tu asa crezi ca demonstrezi? si eu pot sa fac un demo cu boti sa am 100-0 si dupa cand ma taie pe mine capul sa imi activez codurile in timpul jocului. plus ca nu inteleg cu ce te deranjeaza ca esti periodic verificat. daca ai fi curat 100% nu te-ai chinui sa demonstrezi nimic.

GoGomania
16-08-2012, 01:12 PM
Sunt curat 100% si de acuma voi juca numai cu WAC-ul activat sa nu mai existe dubii:)

Rapid1923
16-08-2012, 02:00 PM
Bun, deci ai promis ca vei juca tot timpul cu wac on. Numai sa ai grija fiindca daca eu sau alt admin te prindem fara el ai ban, ok?

Topic closed!