PDA

View Full Version : Jean



Esky
15-08-2012, 10:32 AM
Momente pline de adrenalina pentru Jean de la Craiova, la "Serviti, va rog. Cantaretul a spus chiar din momentul in care a vazut locul in care sunt tinuti serpii ca ii este tare frica fata de ei. Nimeni nu se astepta, insa, ca acesta sa reactioneze cum a facut-o.
Jean de la Craiova incercat cat a putut sa se fereasca sa atinga serpii, dar nu i-a reusit. In timpul spectacolului pentru care toata lumea a muncit din greu, Diana Dumitrescu a intrat in scena cu un sarpe imens pe umeri.

Acest lucru l-a facut intr-un fel si pe Jean sa isi doreasca sa atinga unul : "Adica ea poate si eu nu pot?", a declarat Jean cand a vazut-o pe Diana.

In timp ce era pe scena, fara sa stie, angajatii circului l-au legat si i-au pus si lui un sarpe pe umeri. Jean de la Craiova a inceput sa tipe mai rau ca o femeie si a rupt-o la fuga in culise.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
15-08-2012, 11:56 AM
Cred ca ar trebui sa te rezumi doar la ceea ce este important! Nu cred ca cineva de aici este asa interesat de ce fac niste idioti. Pe mine chiar nu ma intereseaza.

Cateva sfaturi:
* cand preiei un material preia-l pe cel care crezi ca va prezenta interes ;
* cand preiei un material nu-l prelua tot (copy-paste), totusi sunt anumite conditii de preluare a unei stiri si publicare a acestuia pe un alt site (de obicei se permite doar cateva paragrafe, de exemplu: la go4it sunt permise doar 2 paragrafe);
* preciseaza sursa.

Pana acum, din toate topicule pe care le-ai publicat, au prezentat interes doar: "Acta respinsa", "TALENT la bac", "Justin Bierber..." (ciudat) , "Meniul Olimpic", "11 lucruri neobisnuite ...". Restul ce sa inteleg? Topic-uri de neinteres,anapoda ....