PDA

View Full Version : wtf



Neoxxy
03-11-2010, 04:03 PM
fratilor ati transformat severul in sorcova...toate aberatiile pe el
/ibomb, /protection si skinuri dala de nici nu iti mai dai seama dak e zombie sau jucator...
>:P nu mai imi place...era super cum era la inceput, acum...e aiurea rau

TnT | Profesional*
03-11-2010, 04:08 PM
nu-ti convine, bafta ;)

petryca
03-11-2010, 04:21 PM
vreau sa incep prin a-l felicita pe max ptr munca depusa. E un server foarte frumos si sper ca e cel mai tare din lume. bv Max
asa ca neoxxy dadca nu-ti convine cearta-te cu pc ca uh cu max nu ai cum , nu ai cum sa te certi cu el si sa fii nemultumit pentru ca a facut serverul mult mai special
Inca o data bravo si felicitari Max

Neoxxy
03-11-2010, 04:32 PM
si bomba si zspawn....humans nu mai au nici o sansa;)
deci.. serverul e sorcova:)

luys
03-11-2010, 04:41 PM
max nu are nimic sv dar la climbing zone e un demon si cand esti ct tot ala e si nu fac diferenta care e zm si care e om:(( skimba skinu PLEASE

-=MaX=-
03-11-2010, 05:32 PM
o sa verific din ce cauza e asta, pana acum nu am auzit sa se intample asa ceva

PS: Neoxxy serverul e echilibrat, fata de alte servere asta am urmarit in mod special, echilibrul om - zombie...
Multumesc celor carora le palce serverul, curand nu o sa mai fie problema cu skinul ;)

-=Giulia=-
03-11-2010, 06:02 PM
Suprapunerea skinurilor nu e de la model... inainte sa fie /ibomb s-a intamplat chestia asta? ai vazut ct cu skin de climbing inainte de a fi /ibomb pe server?
Neoxxy, modelele la zm nu pot fi confundate cu ale oamenilor, probabil ai intalnit acceasi situatie ca si luys...
Infection bomb e facut special pentru toxic zombie, el fiind o clasa care nu avea nimic special... iar /ibomb se potriveste perfect clasei respective... nu stiu... dar tu esti obisnuit ca clasele de zombie sa se diferentieze doar prin aspect? Nu iti place mai mult cand ai un zombie care sare tare sau care are viteza mare...? in acest fel nu o sa fie monotonie pe server ;))
Hats-urile sunt de efect, e ca si cand ar fii halloween tot timpul :))

AnOnIm
03-11-2010, 08:56 PM
Mi se pare ok...e o atmosfera care te prinde pe server.
Felicitari Daniel si Max care au lucrat la el .

Neoxxy
03-11-2010, 10:16 PM
acum am inteles...
nu stiam ce face /protection aia:)
in fine...
dar hats-ul ala trebuie scos ca incurca rau:))
eram om si am vazut unu d'ala si trageam k prostu in el pana a venit un zombie si m-a infectat:))
deci si zombie si om tot asa arati si te incurca rau:)

-=MaX=-
04-11-2010, 02:28 AM
Am scos hatul cu Armura aia tepoasa (si mi-a dat ideea unul zombie cameleon intre timp)
Am pus /ibomb 10000 si /protection 4000

Toate comenzile serverului le veti gasii curand la informatii utile, momentan ma axez pe ce-i important, apoi trec la texte...

killer
04-11-2010, 03:06 PM
super ok..serveru e super..dar cand au aflat de /ibomb toti erau toxic:)):))

Neoxxy
05-11-2010, 01:04 PM
ai umblat si la bani?...ca ieri aveam scor 8-1 si n-aveam bani nici sa cumpar /zspawn:(