PDA

View Full Version : Reclamatie AnGeL



Teddy
07-08-2012, 11:49 PM
Eram pe harta gg_bikini sau ceva de genul si AnGeL a schimbat mapa cu snow fara vot, fara nimic.. Dupa asta eu i-am zis "Esti prost? De ce schimbi fara vot?" Si el imi zice sa am grija la limbaj ca altfel zbor de pe server. Eu stiam ca pentru un "esti prost" se da un gag nu "se zboara de pe server". Si da, stiu ca am facut reclamatie doar din cauza unei mape..
PS: Acum astept ca toata lumea sa imi sara in cap. Pa.

AnGeL | Pro (W_^)
08-08-2012, 12:09 AM
Inca odata ai demonstrat cat de copil poti fi facand aceasta reclamatie care nu are niciun rost .. Ti-am spus ca nu te agreeaza nimeni .. Parca cine stie ce-oi fi facut .. Eram daor eu , tu si camper .. In fine , daca max considera ca am gresit cu ceva astept sanctionare .

Teddy
08-08-2012, 12:16 AM
Da sunt copil...ai de gand sa te mai iei mult de acest aspect? Scopul meu nu este sa fiu agreat sau nu, cand o sa ma cunosti in realitate atunci sa vorbesti, ca un joc nu reflecta personalitatea mea. Si daca eram doar eu, tu si Camper ce? Trebuia sa intrebi si tu inainte sa schimbi ca poate noua ne placea mapa care era atunci sau poate doream altceva.

AnGeL | Pro (W_^)
08-08-2012, 12:21 AM
Si daca eram doar eu, tu si Camper ce? Trebuia sa intrebi si tu inainte sa schimbi ca poate noua ne placea mapa care era atunci sau poate doream altceva.

Am zis ca e prea mica aia si mai bine ar merge un snow fiind 2 vs 1. In referire cu schimbarea ai dreptate am gresit .. Ti-am spus , daca max considera ca am gresit atat de grav incat sa fiu sanctionat , astept :)


Da sunt copil...ai de gand sa te mai iei mult de acest aspect?

Nu eu ma iau de acest aspect ci tie iti place sa demonstrezi ca esti :)

Sky
08-08-2012, 12:41 AM
Teddy mai citeste o data ce ti-am zis in topic-ul cu boost-ul ;) . Mi se pare exagerat sa faci o reclamatie pentru o harta, mai ales ca erati 3 insi pe gg_bikini care e destul de mare. Am intrat si eu apoi cand era snow si ne-am jucat destul de bine si linistiti, nu mai face si tu din tantar armasar.

C@mp3R
08-08-2012, 12:56 AM
Unde trebe precizat ca am cistigat eu:) Acum sa lasam gluma sa nu ma ei in nume de rau teddy dar ii dau dreptate lui Sky. Asculta aici uneori e mai bn sa taci si sa treci peste pina la urma e un joc. il joci sa te distrezi.Un exemplu azi unu pe sv classic ma injurat si intrun mod urit iaca eu am tacut si am continuat sa joc eu nu joc sa ma cert joc sa pierd timpu:)))) Stii noi glumim intre noi, de multe ori si se mai fac si glume cam sarate da tot nu ne certam:). acum sa ii zic si ceva la butu de angel Relax mannn relax.(aa si uitam sa precizez angel e bun doar pe macel:)) de asta nu ii plac celelate mape)

Teddy
08-08-2012, 01:19 AM
Ma asteptam la astfel de reactii..intradevar e o mapa dar totusi tot incalcare de regulament e si aia. In fine, inchideti topicul ca se pare ca l-am deschis degeaba.

RedMan
08-08-2012, 01:50 AM
Teddy sa sti ca un joc poate reflecta personalitatea cuiva in mai multe feluri. Reclamatia ta reflecta anumite lucruri despre tine, precum si (aici vorbesc la modul general) limbajul pe server, integrarea, socializarea, etc. Rog a se face abstractie de micii "zmei" din spatele tastaturilor, ei au categoria lor in care singura lor perceptie despre SuperMan este aceea ca are chilotii trasi peste pantaloni. Asculta si tu de oamenii astia ca unii se chinuie de mai multe primaveri decat tine si asta le da un plus de experienta.

veronika.vera
13-08-2012, 03:43 PM
Angel, vezi ca esti in pielea mea acum ;)