PDA

View Full Version : Reclamatie zer0



pH # Andrew
25-03-2018, 01:20 AM
Nick: Andrew(pH # Andrew)
IP:92.84.246.82
Data / Ora: 01:14
Adminul reclamat:zer0
Motiv: Nu a avut timp sa inteleaga ca mie nu imi merge wg si l-am rugat sa se uite cu supremo la mine in pc.Mai simlu o fost sa dai ban nu?
Dovada (ss/demo): <b>You have to register to ba able to see this link</b> ai aici eroare gunoiule sa nu crezi ca is singurul care primeste erori,si le primesc pentru ca joc cs de pe un laptop mai vechi ca tine care nici windowsul nu il are instalat de mult dar pentru asta mai bine nu te-ai oftica atata ca am aim si chestii si ai invata sa joci

zerOzer
25-03-2018, 01:29 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pe mine nu ma intereseaza, adica pe NOI nu ne intereseaza ca tu joci pe un laptop din carton si ca iti da eroare intelegi?, eu cand ti-am cerut sa-mi dai wg, wg imi dai!!!! nu instalez eu alte prostii ca vrei tu!!!!!!!! SI VEZI CU LIMBAJU ;)

*Sp33d*[dinamo]*ALA*
25-03-2018, 03:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pe mine nu ma intereseaza, adica pe NOI nu ne intereseaza ca tu joci pe un laptop din carton si ca iti da eroare intelegi?, eu cand ti-am cerut sa-mi dai wg, wg imi dai!!!! nu instalez eu alte prostii ca vrei tu!!!!!!!! SI VEZI CU LIMBAJU ;)

usor nea gica... esti adimin fa-ti treaba, sau daca nu esti in stare renunta la el... de aceea esti admin sa stai dupa fiecare player... daca nu era wg ca acum ceva ani ce faceai? dadeai ban direct fara sa mai verifici presupusul codat?

+ de asta am mai zis de 100 de ori sa nu mai cereti wg pe server pentru ca sunt multi straini si nu o sa va raspunda si dati ban degeaba...

ti-am dat unban, in caz ca nu te poti conecta pe server in lasi PM

:cerereacceptata:
:locked: