PDA

View Full Version : Propun infiintarea serverului Awp.wargods.ro



FragNSTein
03-08-2012, 12:21 PM
Salutare,
Intrucat avem in comunitate servere de cs normal, zombie, respawn, etc, ma gandesc ca ar fi frumos sa avem si un server dedicat pasionatilor de awp, pe care sa se joace harti awp only.
Max, daca esti de acord cu propunerea mea, te rog sa faci un calcul cu ce costuri implica un astfel de server si sa discutam. Voi finanta integral un astfel de server, daca exista costuri.
Mersi.

Esky
03-08-2012, 12:49 PM
cel mai bine sa fie numa awp:x

WarGods | AbySs
03-08-2012, 01:01 PM
Foarte buna ideea Frag.

-=MaX=-
03-08-2012, 01:04 PM
Eu chiar am pregatite niste pluginuri si utilitare necesare pentru un astfel de server, de mult am vrut sa fac un awp only, dar nu am reusit sa realizez un astfel de server din lipsa de host. Daca esti dispus sa asiguri plata unui host cu cea mai mare placere voi face unul si cu siguranta va fi un server de succes, planurile sunt multe pentru un server de genul asta :).
O sa-ti las un privat cu nr meu de telefon si mai bine discutam acolo totul, de la firma de hosting, numar de sloturi, etc.
Eu o sa fac serverul iar tu te vei ocupa de el (admine, cereri, coowneri, etc), eu nu voi avea timpul necesar sa ma ocup de admine si cereri, o sa-ti arat in ce consta totul cand vine vremea.
In timp poate mai gasesti pe cineva care sa te ajute cu plata la host, aici tu decizi.
Da-mi in seara asta pe la 19:00 un apel si vb.

FragNSTein
03-08-2012, 01:34 PM
Daca mai exista doritori sa investeasca in acest proiect implicati-va cu incredere. Eu sincer nu vreau sa fiu "ocner":))
Discutam diseara Max:)