PDA

View Full Version : Cerere plugin timer



Jewel123
17-03-2018, 08:01 PM
Plugin: Plugin timer
Descriere: deci vreau sa fie un plugin de timer, cum cp la inceput si cp la sf. fara button, sa scrii o comanda de exemplu /timer si cand pleci din baza sa inceapa secundele , (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si cand termina mapa sa fiie exact ca la bhop , x a terminat mapa in x.x. secunde , x este in locul x , x are un timp mai prost ca data drecuta
Versiune: Nu conteaza
Autor: Nu este cazul
Flaguri: Nu este cazul

Jewel123
18-03-2018, 12:47 PM
Up!

~TraNda~
18-03-2018, 11:11 PM
Am cautat si eu un pluginul de acest fel, pentru deathrun, n-am gasit . Chiar am stat cam doua zile sa caut, pe toate site-urile posibile.

Jewel123
19-03-2018, 07:19 PM
Am cautat si eu un pluginul de acest fel, pentru deathrun, n-am gasit . Chiar am stat cam doua zile sa caut, pe toate site-urile posibile.

ma rog. inca incerc

UP!

Jewel123
21-03-2018, 07:26 PM
up!

LuXoKINGGaming
11-04-2018, 01:02 PM
Plugin: Plugin timer
Descriere: deci vreau sa fie un plugin de timer, cum cp la inceput si cp la sf. fara button, sa scrii o comanda de exemplu /timer si cand pleci din baza sa inceapa secundele , (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si cand termina mapa sa fiie exact ca la bhop , x a terminat mapa in x.x. secunde , x este in locul x , x are un timp mai prost ca data drecuta
Versiune: Nu conteaza
Autor: Nu este cazul
Flaguri: Nu este cazul

My friend Hadi request that you are submitted may be very important to you but these are not found in some rings because they are very rare and because they are difficult to design

~Wolf~
16-05-2018, 02:58 PM
Am cautat si eu un pluginul de acest fel, pentru deathrun, n-am gasit . Chiar am stat cam doua zile sa caut, pe toate site-urile posibile.

Nu se gaseste un astfel de plugin pe internet.
:locked: