PDA

View Full Version : Roxana Ionescu:>



Esky
02-08-2012, 10:13 AM
Roxana Ionescu, pe post de HAMAL!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Roxana Ionescu si-a descoperit resurse nebanuite in prima editie de "Serviti, va rog".
Frumoasa blonda nu se astepta ca munca la Circ sa fie grea din cale-afara. "Eu credeam c-o sa avem doar de hranit animalele.. Nici nu ma gandeam... Cand am vazut cate camioane vin, si nu se mai opreau, si veneau si veneau... Si Nea Marin ne-a spus sa descarcam toti si sa instalam cortul circului!" a povestit Roxana.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nea Marin nu a menajat-o deloc. A pus-o sa care tarusi si lanturi si sa traga de funii cot la cot cu barbatii. "Cred ca Nea Marin s-a prins ca nu mai fusesem la sala de vreo doua saptamani si s-a gandit sa ma tina in forma, sa arat bine, ca e doar inceputul verii", a facut Roxana haz de necaz.

Gluma - gluma, dar lui Pepe i se cam facuse mila de ea, vazand-o cum cara cate doi tarusi deodata, fiecare a cate 20 kg. "Roxana chiar a muncit si cara piloni din aia, foarte grei, cate unul in mana si ni-i aducea noua sa-i batem in pamant"

XeLa
04-08-2012, 02:20 AM
Ba ce stiri bagi , ma termini :))

Baga si tu stiri mai serioase , ceva mai interesant, nu d`astea din click/cancan.Preferati sa cititi in ziare doar de 5 persoane timp de 10 ani :))

Esky
04-08-2012, 09:54 AM
xelo hai numa hai:))