PDA

View Full Version : [unban wcd-cs]



funny633
10-03-2018, 10:44 PM
UNIQUE ID : Nu īl mai ştiu . .
NUME: Idm *STRAFEPRO*
IP: 31.5.176.241
ID DE STEAM: eram pe valve .
DATA SI ORA BAN: nu mai ştiu a trecut 3 luni , pānă să fac cererea ... am tot amānat.
DATA SI ORA SCANARE: cum am zis sus , chiar nu mai ştiu , īn jur pe la 5 sau 6 chiar nu ştiu !
SCREENSHOT : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Vreau unban , nu am venit sa platesc sau ceva de genu , de ce se mai numeste cerere daca trebuie să plătesc ?

P.S : Am uitat să menţionez că , din cauza cs-ului , am avut un virus īn pc si mi-a modificat majortitatea fisierelor . . am reolzvat in mare parte dar nu si cu wg , mi-am shcimbat windowsul . Mulţumesc de īnţelegere !

Tiger
10-03-2018, 11:36 PM
Ai modificat manual id-ul unic. Va trebui sa platesti taxa de grad 1.

funny633
11-03-2018, 11:26 AM
Nu am modificat absolut nimic , nici nu mă bag īn aşa ceva , frate nu am de ce să te mint , trb să fac poză la viruşi din pc , o să revin cu un nou răspuns cānd găsesc poza i-am trimis-o la un pr . Deci nu am modificat absolut nimic , nici nu ştiu să fac aşa cv = ))))))))


Am cautat-o pe skyp şi am găsit-o : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

iar ştergeam , iar apăreau , īn concluzie nu am modificat nimic şi-mi susţin părerea !

Tiger
11-03-2018, 11:34 AM
Nu are legatura cu unique id modificat.

funny633
13-03-2018, 09:02 PM
Deci se pare că eu nu vorbesc romaneste ? C E N U I N T E L E G I , ca am avut tot pc-ul virusta coae , mi-sau modifact toate fisierele , aboslut tot , nu am nicio vina , imi pierd zilele sa fac o cerere amarata ma iei si peste picior , daca am zis ca nu am modificat nimic , tu tot bati apropo , ca am modificat , am avut virusi , si deabia de am scapat de ei si acum mai am cand dau restart stau 1ora sa imi intre pe chrome drk .

Tiger
13-03-2018, 10:25 PM
Omule, eu cred ca esti beat asadar, du-te la aer sa iti revi. Orice malware/virus ai avea nu o sa iti modifice el id-ul unic de la wCD. Acel unic id a fost modificat de un analfabet care nu a vazut ca a introdus un id unic invalid...

Daca doresti unban va trebui sa platesti taxa de unban conform: <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Nu esti obligat sa o platesti, poti ramane si cu banul.

:locked: