PDA

View Full Version : Retragere ISdArk



ISdArk
10-03-2018, 05:21 PM
NUME: ISdArk
DURATA: permanent
MOTIV: Nu suspendarea e de vina, ci pentru ca am fost facut nesimtit. Stiind ca nu ma pot abtine de la spam, am parasit grupul. Sunt alte persoane care fac un spam enorm , injura non-stop, niciun avertisment, nimic. Pun si eu pe grup ceva iesit de context, pac, apar avertismentele. Bine ca sunt acceptate pozele alea deocheate.
MENTIUNI: Bafta, guys!!

Denisucu
10-03-2018, 05:48 PM
Sunt alte persoane care fac un spam enorm , injura non-stop, niciun avertisment, nimic. Bine ca sunt acceptate pozele alea deocheate.


True

Bafta !

MoTaNu` RaW
10-03-2018, 08:13 PM
Isdark, zic sa te gandesti de doua ori inainte sa iei aceasta decizie, ai un grad destul de mare si esti un admin bun =) Zic sa te mai gandesti o data. Dar, daca chiar vrei asta, iti respect decizia, bafta ! =)

ISdArk
10-03-2018, 08:15 PM
Nu ma mai gandesc, ,,nu avem nevoie de oameni lipsiti de bun simt", voi promova, ma voi juca in continuare, dar in staff, cel putin deocamdata nu voi mai intra

wGods | Toxic
11-03-2018, 01:23 AM
Chiar nu cunosc motivele pentru care se acceptă acele persoane in staff.
Te saturi să vezi discuții penibile și jignitoare uneori.
Poate că nu i nevoie de promovare și admini cu calitate,personalitate și experiență... poate că este nevoie de prostie,indiferență și mitocănie pentru a susține acest server. Mult succes acelor persoane.

GAgi
11-03-2018, 10:31 AM
bafta,sper sa ne mai gasim

-=Christian=-
11-03-2018, 12:18 PM
Am rezolvat problema cu spam ul, v am facut un grup unde sa discutati si sa faceti cat spam vreti.
Nu se va mai discuta in grupul oficial toate discutiile care nu si au rostul, imaginile si cuvintele ofensatoare.
V-am facut acel grup special, cine nu va respecta aceste reguli pe grupul oficial va fi sanctionat, fara sa stam la discutii.

am fost facut nesimtit. Stiind ca nu ma pot abtine de la spam, am parasit grupul. Sunt alte persoane care fac un spam enorm
Ai fost avertizat de multe ori, tu nu ai tinut cont, noi da, cum se numeste acea persoana caruia ii spui un lucru de mai multe ori si lui nu ii pasa?
O peroana lipsita de respect, mai pe scurt un nesimtit/a. Pentru asta ai avut gradul suspendat 3 luni, ai decis sa te retragi, decizia ta, iti uram multa bafta.
Cat despre acele peroane de care spui tu, nu ti face griji vor fi si ele sanctionate, nu vom mai accepta un astfel de comportament pe o Comunitate serioasa ca aceasta.
Cine nu este demn/a de aceasta Comunitate va pleca la fel cu a si venit.