PDA

View Full Version : Reclamatie Denisucu



TheKiller.
10-03-2018, 05:07 PM
Nick-ul tau: God.
Nick-ul reclamat: Denisucu
Mapa: Fy_snow
Data si ora: in jur de ora 17:00 / 10 martie
Motiv: Nu cunoaste regulamentul, are preferinte!
Dovezi:
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:
1. Eu inteleg ca adminul trebuie sa echilibreze, dar sa ma muti pe mine de la furien la antifurien ca sa faci loc la altul, asta nu inseamna echilibare, ci suferinta.
2. Regulile din cate stiu se respecta cele de pe forum, nicidecum sa le faci tu pe server. Nu am gasit in regulament regula "death=CT" (poza 1) ca apoi sa iti aduci pe altcineva in echipa! (poza 2).
L-am intrebat de ce ma mutat CT, dar el a spus ca asa e regulamentul, eu unul nu am citit asa ceva! (poza 3)
Ori sunt chior eu, ori el nu cunoaste regulamentul (poza 4)

dNzfTw # BLasTeR
10-03-2018, 05:34 PM
Nick-ul tau: God.
Nick-ul reclamat: Denisucu
Mapa: Fy_snow
Data si ora: in jur de ora 17:00 / 10 martie
Motiv: Nu cunoaste regulamentul, are preferinte!
Dovezi:
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:
1. Eu inteleg ca adminul trebuie sa echilibreze, dar sa ma muti pe mine de la furien la antifurien ca sa faci loc la altul, asta nu inseamna echilibare, ci suferinta.
2. Regulile din cate stiu se respecta cele de pe forum, nicidecum sa le faci tu pe server. Nu am gasit in regulament regula "death=CT" (poza 1) ca apoi sa iti aduci pe altcineva in echipa! (poza 2).


Are voie să spună ”dead=ct” atunci cānd echilibrează și nu īnțeleg de ce faci atāta tam-tam.... ”Nu știe să admineze” ușor nenea că eram pe server cānd s-a īntāmplat și a procedat corect.
Cānd echipele sunt egale īn număr de playeri sau dacă antifurienii au un om īn plus și tot nu fac față furienilor și este admin on acesta poate spune dead=ct urmānd ca primul furien mort să treacă la antifurieni, deci degeaba faceți reclamații aiurea... doar să faceți topicuri aici

Denisucu
10-03-2018, 05:38 PM
Te-am pus la ct deoarece a fost nevoie sa echilibrez, iar tu ai murit primul. Am si anuntat "dead=ct". Vreau sa te intreb ceva, nu e normal sa mut pe cineva daca echipa cealalta nu se descurca?
La poza 2 nu vad favorizare sau asa ceva.
La poza 3 si 4, am vazut ca si restul adminilor aplica dead=ct, asa ca si eu am zis sa o fac.

dyEz*
10-03-2018, 05:50 PM
:contra: Nu inteleg ce te supara pe tine ca zice dead ct ..... Reclamatie puerila...

-=Christian=-
10-03-2018, 06:41 PM
Reclamatie puerila.

Ti-a spus in poza 1 pe care ai lasat o ca cine moare se duce CT ( dead ct ).
Fiinca ai murit te a mutat CT, nu este favorizare, ar trebui sa intelegi si tu asta.
El doar a echilibrat, nu a favorizat pe nimeni.
:locked: