PDA

View Full Version : Reclamatie v@rc@lacul + unban



Z3ko93
10-03-2018, 04:10 PM
Reclamatie v@rc@lacul + unban
Nick:Z3ko93
IP:
Data / Ora:10\03\2018 15:01 cred nu imi arata
Adminul reclamat:v@rc@lacul
Motiv:*Mars * asta da motiv
Dovada (ss/demo):<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Chiar nu stiu de ce ai facut asa Varcolacule ti.am lasat un wg pentru ca imi ceruse Kent pe mapa awp_garden si am vrut sa vad si eu cum am acolo si cand am intrat am vazut ca imi aratase ca am wallhack ....si de pe mapa aceea tot imi fac wg sa vad de ce face asa !

In primul rand vreau si eu o explicatie de la tine!

fara suparare nu a fost bine ce ai facut!

v@rc@l@cul
10-03-2018, 04:18 PM
Uite motivu pt care ai primit ban .Si wg care lai pus acuma nu il pot deschide ,ai aicea explicatia
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

LuCy*
10-03-2018, 05:03 PM
iti apare in wg ca ai walhak si nu stii dc? :))))) asta e buna

Z3ko93
10-03-2018, 05:23 PM
da chiar nu stiu de ce imi apare am vazut si eu ca imi apare ca am wallhack da nu stiu de ce ....de cand i.am dat lui kent imi tot faceam si doar atunci a aparut

eu nu joc cu cod ...mai eram si admin in primul rand nu am jucat niciodata cu cod asta e un semn de slabiciune ca nu stii sa joci ...mi.a mai facut cineva poze cand am intrat prima data pe sv si nu am avut nimic ...acm cred ca era un bug ceva nu stiu

--------------- Added after 2 minutes ---------------

chiar nu pot sa imi dau seama de ce a aparut asa!

--------------- Added after 19 minutes ---------------

acm nu pot sa mai fac un wg ....da iti fac maine sa vezi ca am mai facut vre-o 3-4 sa vad daca imi mai apare asa!...si sa vezi ca a fost o eroare ceva!

si scz Varcolacule nu a fost vina ta tu ti.ai facut doar datoria de admin....si iti spun si tie ca a fost doar o eroare !

--------------- Added after 29 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
a uite aici l.am gasit asta e dupa ce i.am dat lui kent am mai facut 3 dupa aceea sa vad de ce imi apare........
va spun sincer nu am jucat cu cod ....daca vreti dati.mi remove... da vreau unban sa joc pe sv ca imi place !

v@rc@l@cul
10-03-2018, 07:41 PM
Mai asteptam sa vedem ce zic si restu

Z3ko93
10-03-2018, 08:34 PM
da astept ..da uitete bine la toate scanurile sunt la 11min ..12min. sunt diferite ca dupa 10 minute mai pot face unul....si nu imi venea sa cred ce a aparut!!!

cr1st1n00
10-03-2018, 08:43 PM
Sa fim serios, acest wg ti-a gasit un wall acolo...

Z3ko93
10-03-2018, 09:58 PM
da uitete sa vezi ca am mai facut 3 dupa sa vad daca mai apare...si nu mai aparea....crezi ca daca aveam ii mai dadeam wg lui kent.....uitete la ora sunt dupa 10 min fiecare tot pe sv eram nu iesisem...

Z3ko93
12-03-2018, 07:07 PM
inca nu sa luat nicio decizie?
Scuze ca intreb!

v@rc@l@cul
13-03-2018, 12:27 AM
:cerererespinsa: