PDA

View Full Version : Counter-Strike Modificat 2012



bLLue
31-07-2012, 10:27 PM
Counter Strike 1.8 Modificat de mine 2012 am modificat cam 60% imbracaminte ct, arme: ak47,m4a1,awp,pistol deagle, g3sg1, grenada este stil arma , C4 este pinguin, cutitul este la ambele maini, meniul cand apesi h, am modificat culori am pus poza cand intri in cs canta melodia "Sore-Different" ! Am sa pun urmatoarele poze la care sunt facut modificari .
1. Cand intri in cs apare imaginea <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. Meniu servere <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. Cand se incarca un server <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. Imbracaminte haine CT <b>You have to register to ba able to see this link</b>
5. Arma ak47 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
6. Arma m4a1 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
7. Arma awp <b>You have to register to ba able to see this link</b>
8. Arma g3sg1 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
9. Pistolul deagle <b>You have to register to ba able to see this link</b>
10. Grenada stil arma <b>You have to register to ba able to see this link</b>
11. Cutit ambele maini <b>You have to register to ba able to see this link</b>
12. C4 stil pinguin <b>You have to register to ba able to see this link</b>
13. Meniu cand apesi H <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Astept pareri stiu ca culorile nu prea sunt frumoase dar asta e las la apreciera voastra !

AnGeL | Pro (W_^)
31-07-2012, 10:29 PM
Te-as sfatui sa modifici repede la meniu servere .. Ca faci reclama pana nu iti iei ban .. Tu nu vezi ca faci reclama ? cu serverele alea ? ..

bLLue
31-07-2012, 10:37 PM
Gata am modificat !

Teddy
31-07-2012, 10:40 PM
Fain..

EmiL
31-07-2012, 10:49 PM
Butulee ce pana mea faci ma :))? cu poza mea la cs tau =)).Tu teai indragostit de poza aia ma =))?

AnGeL | Pro (W_^)
31-07-2012, 10:58 PM
Asa da ..
BV , E FRUMOS CS-UL

bLLue
01-08-2012, 09:58 AM
But te-ai pupa undeva sa fi tu ala din poza si alta poza nu mergea sa pun acolo ca era cea de steam pusa si am modificat, daca nu iti place nu te mai uita .

XeLa
04-08-2012, 02:16 AM
Nu zic ca nu arata bine unele skinuri, dar nu o sa mearga niciodata la fel ca cel original.E ca o fata de telefon in momentul cand o inlocuiesti , nu o sa mearga ca cea din fabrica.

gbz
06-08-2012, 10:22 AM
Ce`l mai bine e cu steamu-l se vede foarte clar.. si joci chiar bine pe el ca se misca calumea. v-as sfatuii sa va luati steam cu 5-7 euro acum cat e oferta.. nu mai stiu sigur.