PDA

View Full Version : Reclamație qAnonim



inmw`
08-03-2018, 05:07 PM
Nick-ul tau: i need my water
Vârsta: 16 ani
Nick-ul adminului reclamat: qAnonim, sau ceva gen
IP: -
Data si ora/harta: 08/03/2018 ~17:00 pe bhopz_v2/crazyhop_v1
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mențiuni: Nu e prima oară când face așa, l-am mai văzut făcând asta doar ca nu l-am luat in serios.

qAnonim
08-03-2018, 05:17 PM
am oameni care spun ca nu am mai facut!!!
si MULTUMESC!

Robertinorusu
08-03-2018, 05:22 PM
Am vorbit cu el si mi-a spus ca a fost o greseala . A crezut ca a fost mapa deathrun_crazyhop_v2 si de asta a bagat deathrun_crazyhop_v1 . Si in legatura cu "Mențiuni: Nu e prima oară când face așa, l-am mai văzut făcând asta doar ca nu l-am luat in serios." cred ca ar fi trebuit sa faci ss si sa pastrezi ss-urile si sa ne arati acum. Nu doar sa spui ca a mai facut asta . Noi nu avem de unde sa stim exact daca a mai facut asta sau nu deoarce ai dovada doar cum a facut acest lucru acum nu si in trecut .

dizdani
08-03-2018, 05:25 PM
Am vorbit cu el si mi-a spus ca a fost o greseala . A crezut ca a fost mapa deathrun_crazyhop_v2 si de asta a bagat deathrun_crazyhop_v1 . Si in legatura cu "Mențiuni: Nu e prima oară când face așa, l-am mai văzut făcând asta doar ca nu l-am luat in serios." cred ca ar fi trebuit sa faci ss si sa pastrezi ss-urile si sa ne arati acum. Nu doar sa spui ca a mai facut asta . Noi nu avem de unde sa stim exact daca a mai facut asta sau nu deoarce ai dovada doar cum a facut acest lucru acum nu si in trecut .

nu e prima oară când face asta. L-am surprins în trecut cu aceeași problemă. O să mai rămâi la gradul de helper o perioadă, până mai înveți.

Robertinorusu
08-03-2018, 05:30 PM
Pai daca a mai facut asta si in trecut nu cred ca ar strica sa poti dovedi asta cu un ss

~Wolf~
08-03-2018, 07:13 PM
Hartile se schimba:
In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;]


Timeleft : 12:51

Daca nu se tine cont de asta si a facut-o pentru prima data sunt :pro: avertisment.Daca nu e prima oara nu ar strica un down(daca nu e slot).Nu zic ca sunt usa de biserica , ca eu nu am incalcat aceasta regula niciodata.Nu am dat votul in ultimele 5 minute decat daca jucatorii spamau pe chat ca vor alta mapa (urmand sa dau un vot sa vad daca si ceilalti vor)

~TraNda~
08-03-2018, 08:47 PM
qAnonim , te astept cu o cerere de elev la Scoala WarGods (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Scapi cu un avertisment de data asta.
:locked: