PDA

View Full Version : Reclamatie "amator" (Jderr)



Rebel
08-03-2018, 04:09 PM
NICK:Rebell
VARSTA: 25
DATA SI ORA:Acum 30 minute.
IP: Static
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Jderr
MOTIVUL: Slay , kick , ban , schimba mapele aiurea


Mda , o sa fiu scurt! Am primit ban. De ce ? Nu stiu. Jderr stie. Vad ca nu sunt singuru care ii face reclamatie , in fine. Joc zilnic pe server dar se pare ca , cu admini amatori nu se poate. Da slay , slap , kick aiurea , nu am facut poze ca nu aveam de gand sa fac reclamatie. Dar de ce am primit ban , asta e intrebarea. Am injurat ? Da , e adevarat , am fost injurat la randul meu , doar am ripostat. Eu stiu ca pentru injurii se da gag , nu ban. Acum 2 zile eram 10 playeri pe server , a intrat Jderr si a bagat o mapa care nu le merge la toti playeri , au ramas 2. Mereu intra si schimba mapele , desii nu joaca , iese imediat. Puteti verifica din FTP. In fine voi juca pe alt server nu e problema. Luati in considerare , are 3 reclamatii , nu credeti ca e ceva in neregula cu el ? Sau suntem toti 3 nebuni si facem reclamatii aiurea , cine stie...Si eu care vroiam sa iau admin pe server...ma las la mana mea.

-WickedSick-
08-03-2018, 05:10 PM
Dacă nu aveai de gând să faci reclamație ,
de ce ai făcut ?
Dacă vrei într-adevăr să te cred și i-au măsuri , vin-o cu dovezi plauzibile .

jderull
08-03-2018, 05:44 PM
Aici poza cum înjura <b>You have to register to ba able to see this link</b> și bănuiesc ca tu ești și Spany sau Spanky sau ceva de genul și dacă nu ma înșel ești calache, și nu uita ca ai gura prea mare, și dacă tot ai ceva cu mine eu ma retrag și fă-ți tu cerere admin asa cum ai vrut și ajuta tu măcar jumate din cât ajut serverul și fi admin tu., bafta o sa ai pro de la mine Pt admin.

wGods | Toxic
08-03-2018, 06:12 PM
Pe ce bază ai vrea să fie luată in considerare reclamația ta?
Decât să ne povestești toate acele amănunte, mai bine pregateai un screenshot,demo,video...
In ce privește poza lăsată de jderrul,nu vei primi niciodată grad cu o astfel de ieșire.

Rebel
08-03-2018, 06:37 PM
Pustiule , se da gag nu ban , cati ani ai ? 10 ? 12 ? Am 9 ani de adminat. Nu vreau un-ban stati linistiti. Oricum nu sunteti capabili sa populati serverul. Nu sunt calache si nici spanky sau cine mai crezi tu ca sunt. Joc zilnic pe server , ar trebui sa stii. STAFF slab si admini care nu au nici o treaba cu adminatul.

~Wolf~
08-03-2018, 07:24 PM
Iar tu esti doar un mic frustrat :).Daca tot arunci cu pietre in altul , de ce nu vii cu dovezi?E deja fumata scuza cu "nu aveam de gand sa fac reclamati" , ideea e ca nu ai dovezi.Ti-a adus jderul dovezi.Banul e meritat , :contra: reclamatiei.

Rebel
08-03-2018, 08:03 PM
Bai socrate ? Deja imi pare rau si pentru contu facut pe forum. Stau sa-mi bat capu" cu inculti si analfabeti. Staff de 2 bani. Defapt 2 bani e mult. Ce tot il pupi in dos atat. ( ca sa nu fiu nesimtit ) Oricum intru pe srv cand vreau si la ce ora vreau , nu ajuta ban-ul cu nimic.

PUSKA
08-03-2018, 08:29 PM
Doamne fereste` de acesti (playeri) care isi fac fac cont doar pentru a face reclamatii... si binecuvanteaza acest server si nu ne duce pe noi in ispita ''ci ne izbabeste de cel rau"

~TraNda~
08-03-2018, 08:42 PM
Bai socrate ? Deja imi pare rau si pentru contu facut pe forum. Stau sa-mi bat capu" cu inculti si analfabeti. Staff de 2 bani. Defapt 2 bani e mult. Ce tot il pupi in dos atat. ( ca sa nu fiu nesimtit ) Oricum intru pe srv cand vreau si la ce ora vreau , nu ajuta ban-ul cu nimic.

Stai tu linistit cu intratul tau pe server cand vrei tu, cu ban sau nu :) .

-WickedSick-
09-03-2018, 07:06 PM
Reclamație puerilă ...alt frustrat ...
:locked: