PDA

View Full Version : Intrebare



B0GD4N
27-02-2018, 05:15 PM
As vrea si eu sa stiu de ce va trimiteti membrii sau cine rahat face asta, sa faca reclama si spam pe alte comunitati ? Sa stiti ca nesimtirea se poate rasplati foarte usor dar eu nu sunt asa si nu ma pun la mintea voastra sa va fac reclama. Vreau doar sa discutam, sunt chiar curios de ce veniti pe comunitati cu reclama si spam.

~TraNda~
27-02-2018, 06:04 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am vorbit despre acest lucru la un moment dat, n-am fost luat in serios, ci chiar am fost criticat. Felicitari celor care nu fac diferenta dintre "promovare" si "reclama/spam" . O sa ajungeti sa faceti mai mult rau comunitatii decat bine prin astfel de spam prostesc.

B0GD4N, as vrea sa lasi username-ul celui care a facut reclama nepermisa.

-=Christian=-
27-02-2018, 06:31 PM
Ca si detinator al functiei de Promovare, imi cer eu scuze in numele celor care v-au deranjat.
Atat membrii Comunitatii WarGods cat si detinatorii functiei de Promovare. Care nu fac diferenta dintre promovare si reclame, spam.
Intentia noastra nu este aceasta, noi vrem sa promovam Comunitatea, in niciun caz nu vrem sa fie afectata imaginea acesteia.
Vom discuta cu membri / detinatorii functiei, sa evite pe cat posibil reclamele si spamul, incat sa nu afecteze pe nimeni.

B0GD4N
28-02-2018, 03:45 AM
Nu am venit sa scot tap ispasitor, doar v-am zis ca nu e frumos. Cat despre nickname chiar nu mai stiu pentru ca in ultimele zile s-au trimit peste 30-40 banuri pe server si nu mai minte cine ce la ce comunitate a facut reclama

-WickedSick-
28-02-2018, 04:26 AM
As vrea si eu sa stiu de ce va trimiteti membrii sau cine rahat face asta, sa faca reclama si spam pe alte comunitati ? Sa stiti ca nesimtirea se poate rasplati foarte usor dar eu nu sunt asa si nu ma pun la mintea voastra sa va fac reclama. Vreau doar sa discutam, sunt chiar curios de ce veniti pe comunitati cu reclama si spam.

Nu și-a trimis nimeni membrii să facă reclamă special , īn comunitatea de unde faci tu parte , nici măcar n-ai menționat numele comunității din care faci parte sau server-ul respectiv , reclama a fost random .
Te-ai īntrebat oare cāte persoane au venit și ne-au făcut nouă reclamă pe servere īn decursul acestor ani ? S-a dus cineva pe forumul lor și s-a plāns cum faci tu ?
Dacă au făcut reclamă , au fost și sanctionați cum ai menționat mai sus "30-40" ban-uri .
Acum fiind vorba īntre noi , toți ăia 30-40 n-au fost numai de aici din comunitate , iar īntrebarea mea e , te-ai dus pe fiecare forum de unde aparțin fiecare să le scri treaba asta ?

~TraNda~
28-02-2018, 12:24 PM
Nu am venit sa scot tap ispasitor, doar v-am zis ca nu e frumos. Cat despre nickname chiar nu mai stiu pentru ca in ultimele zile s-au trimit peste 30-40 banuri pe server si nu mai minte cine ce la ce comunitate a facut reclama

Scuza-ma pe mine. Din primul tau post se intelege (sau cel putin eu asa am intelese) ca cineva de la noi a venit pe site-ul vostru facand reclama, nu pe serverul de cs.
+1 pentru Wickedsick